Красива і тепла грілка на чайник

Сьогодні прочитала в Інтернеті таку фразу: “Бувають люди із кави і також бувають із чаю. Відтак є (ці)каві, а є (надзви)чайні 🙂

Я, мабуть, людина надзвичайна, бо дуже люблю чай. Всі, хто зі мною спілкуються, рано чи пізно теж починають любити чай. Якісний чай та каву можна купити на сайті  http://kava-plus.com/, але треба ще й добре його заварити. Головна порада в заварюванні чаю – не шкодуй заварки. Але є ще декілька секретів, які зроблять цей чарівний напій неперевершеним.

чай

По-перше, треба заварювати чай в спеціальному заварювальному чайничку, але він повинен бути попередньо зігрітим. Для цього достатньо обдати окропом чайник, а ще краще – потримати кип’яток в чайнику декілька хвилин, щоб він став гарячим.

По-друге, краще за все закутати чайник з заваркою, щоб вона швидко не охолоджувалась. Навіть коли люди пили чай із самовару вже існували “ляльки на чайник”. Це були такі ляльки в широких спідницях, які зберігали тепло в чайнику. А зараз я хочу вам показати справжні шедеври, які зв’язали майстрині своїми руками. Яка фантазія і яка майстерність!

Надзвичайно красива грілка на чайник

Подивіться як красиво. Грілка на чайник виглядає як букет в вазі. А насправді тут немає нічого дуже важкого. Головне підібрати красиві кольори ниток та зв’язати багато квіточок, щоб прикрасити теплий одяг для чайника. Квіти в’язати можна гачком:

Та ще багато інших варіантів в’язання квітів та листя можна знайти в Інтернеті. Але бувають грілки на чайники ще цікавіші. Як вам таке?

Думаю, що такі складні вироби не під силу новачкам, але є такі рукодільниці, яким будь-яке завдання вдається. Спробуйте і ви. Прикладіть свої умілі ручки до справи і здивуйте всіх своїм шедевром. Тоді кожний підхід до чаю буде особливим задоволенням і приводом, щоб пишатись собою.

Іноді я думаю про те, що якщо б в школі дівчаток вчили в’язати ось такі чудові речі, то у них було б набагато більше бажання вчитись в’язанню та іншому рукоділлю. Адже саме в дитинстві закладаються любов до цікавих і корисних справ.