Красивий кулон з бісеру своїми руками

Ви мрієте мати красивий кулон з бісеру, зроблений своїми руками? Ми допоможемо вам в цій справі.

У нас є гарний майстер-клас про те, як зробити таку чарівну прикрасу, яка пасуватиме вам, стане улюбленою деталлю вашого гардеробу.

кулон з бісеру та намистин

Кулон можна носити на голу шию, а можна вдягати на гладкий одяг, наприклад джемпер одного кольору, а можна використати і як прикрасу для шарфу чи палантину.

Кулон, який ми хочемо вам запропонувати для виготовлення, дуже гарний, а зробити зможе навіть початківець в бісероплетінні. Зрозуміла схема додається.

Отже: Красивий кулон з бісеру своїми руками. Майстер-клас

кулон з бісеру своїми руками

Для роботи нам знадобляться:

  • бісер № 11 перламутрового і матового квітів
  • бісер № 15
  • горіння намистини 3 і 4 мм
  • міцна нитка
  • Схема бісероплетіння квадратної підвіски

Хід роботи:

Сьогодні ми знову плетемо. Плетемо ось таку чудову підвіску з бісеру. Цей квадратний кулон з бісеру виглядає дуже ніжно і стильно. До того ж він ще й універсальний. Підвіска буде оригінально виглядати як на кольє, так і в якості броші.

Нижче приведена схема плетіння. На ній досить докладно зображені етапи плетіння квадратного елемента для підвіски. Тому дослівний переклад описів не буде потрібно.KByEK90TMNo Всього потрібно буде сплести 5 таких елементів.

Коли всі 5 квадратних елементів готові, можна приступати до складання нашої підвіски. Схематичне зображення зборки представлено на самому нижньому малюнку другої схеми.WdPxw3_nQ74

З’єднуємо згідно зі схемою куточки 4-х елементів, потім проходимо ниткою через кожен квадрат, стягаємо нитку. Загинаємо половинки елементів до середини і знову з’єднуємо куточки в центрі. 5-й квадрат також складаємо навпіл і з’єднуємо куточки, до цього місця прикріплюємо саму підвіску.

кулон з бісеру своїми руками

От і все підвіска готова!

Використовуйте різні колірні поєднання для досягнення оригінального результату. Підключайте фантазію, додавайте декоративні елементи з інших матеріалів. А може бути у вас буде кілька підвісок різного кольору на одному ланцюжку і ви зможете зробити справжнісіньке кольє.

Приємного творчості!

Спасибі автору сайта Kladis.ru за надані схеми для майстер-класу!