Кішечка із фетра на ім’я Марі

Доброго ранку чи вечора, наші шановні читачі!

Сьогодні знайшла в інтернеті майстер -клас як зробити милого кошеня. Тому, як моя дочка дуже любить кошенят, і сама просить, щоб її називали кішечкою, я, звичайно, ж не змогла обійти стороною цього чарівного створення. Тим більше, що недавно купила новенький фетр на ось цьому сайті https://vlaber.com.ua/. До речі, там є все, що необхідно для рукоділля та творчості!

матеріал для шиття іграшок

Кішечка із фетра

Тому, як поруч з фото мастер-класу не було опису, нам доведеться розбиратися в цьому самим. Хоча, на малюнку все видно, і можна здогадатися, як змайструвати цю милу кішечку.

як пошити кішку

Починаємо кроїти:

Для цього потрібно роздрукувати викрійку

викрійка кішечки

і вирізати згідно підказкам всі деталі майбутньої кішечки. А саме:

  • – 2 деталі тулуба
  • – 2 деталі голови
  • – 2 деталі хвоста
  • – 4 деталі вушок
  • – 2 деталі щічок
  • – 1 підставу тулуба
  • – 1 деталь широкої частини бантика і 1 деталь вузької частини бантика .

Так само нам знадобиться: матеріал з якої буде зроблена кішечка (в моєму випадку це фетр), бавовна або будь-який інший матеріал для бантика, ножиці, голка, нитка, нитки муліне, картон і синтепон.

Деталі можна зробити будь-якого розміру, головне, щоб симетрично вони збігалися з деталями викрійки. Тоді форма не буде втрачена. Для цього паперові деталі прикладаємо на фетр і обводимо крейдою, відступаючи від паперової викрійки на будь-яку відстань, головне – пропорційно. Потім вирізаємо деталі і починаємо зшивати.

Пошиття кішечки «Марі»

У моєму розпорядженні були тільки руки і голка з нитками, тому я все шила вручну. Спершу, пошила 2 деталі тулуба, потім 2 частини хвоста і вушка – 2 деталі на одне вухо. Потім я набила тільце і хвіст синтепоном.

Щічки я почала пришивати по колу, потайним швом, залишаючи невеликий отвір для того, щоб наповнити щічки синтепоном. Потім я зашила отвір і прошила щоки посередині , щоб вийшла справжня мордочка кішки.

Далі я вирізала картон за розміром підстави тіла ляльки. І приклеїла його на фетр. Треба сказати, що картон потрібно вирізати трохи менше за розміром підстави, десь на 1 см, щоб потім було зручніше пришивати підставу до тулуба.

Залишилося з’єднати всі деталі і навести красу!

Пришиваємо хвіст до тулуба, вишиваємо очі і носик нитками муліне. Для цього олівцем акуратно намічаємо контури очей і носика. І вишиваємо, починаючи з підстави тулуба, щоб не було видно вузлів. Тепер пришиваємо підставу до тулуба потайним швом.

Шиємо бантик:

Тут простіше простого – беремо наш квадрат, акуратно підгинаємо краї і обшивають по краях, щоб бантик виглядав акуратно. Якщо у вас така тканина, яка не обтрепивається – то цей процес зайвий. Пришиваємо бантик до вузької частини банта вже на кішечці, щоб приховати стик бантика-нашийника.

Ось і все готово! Просто і швидко ми з вами змайстрували нову іграшку, якій моя дочка вже дала ім’я кішечка «Марі».

Кішечка із фетру на ім'я Марі

Ось вам ще ідеї, як можна швидко і легко зробити кішечок з фетра.