Лебідь-кашпо. Майстер-клас

Щоб без справи не засиділись наші чоловіки, пропонуємо їм чудову ідею для втілення в життя. Для тих, у кого є де розташувати кашпо у вигляді лебедя, дуже гарний майстер-клас. Всі деталі, з яких робиться такий чудовий виріб є у кожного справжнього господаря. Але в таку роботу треба вкласти не тільки майстерність, а й трохи ніжної чоловічої душі. Я впевнена, що коли вже чоловік береться за роботу, то все вийде як найкраще. Чудове підвісне крісло своїми руками зробив мій чоловік за майстер-класом. І вже давно приносить задоволення всім, хто його перший встигне зайняти. Тепер, я сподіваюсь, він зробить і кашпо.

Майстер-клас: Лебідь-кашпо

Лебідь-кашпо

Для роботи нам знадобиться:

  • 5-литрова пластикова пляшка квадратної форми
  • залізний прут 0,6 мм.
  • бинт
  • стартова шпаклівка
  • невеликий шпатель
  • пензлик і маленька ємність з водою,
  • ємність для замішування розчину
  • пісочок, або інший наповнювач

Зігніть прут у вигляді двієчки і вставте в виконану в пробці дірочку, зафіксувавши зсередини, наприклад, шматочками битої цегли або камінчиками, закласти клеєм для плитки.

майстер-клас з виготовлення кашпо-лебідь

Засипаємо пісок (у мене він був мокрий) в пляшку, розширюючі злегка боки. Робоче місце встеляли плівкою, замішуємо круто розчин шпаклівки і шпателем наносимо на плівку шар розчину для днища нашого кашпо.

як зробити кашпо з пластикової пляшки

Садовимо заготовочкі на розчин і підправляємо шпателем знизу вгору надлишки (шпатель час від часу вмочуємо в воду, щоб не приставала штукатурка і було легко працювати. За допомогою шпателя і пензлики обліплюють всю пляшку шпаклівкою десь сантиметрів 2.

як робити кашпо на дачі з п'ятилитрової пляшки

Переходимо до шиї – в мокрі руки беремо розчин, формуємо валик невеликий і обмазуємо прут разом з пробкою. Змоченою пензликом поправляємо.

Для крил нам знадобиться ось така сітка 15 на 30см. Злегка зігнувши, для додання форми крила, вдавлюємо її в нашу заготовку навскоси і відразу ж фіксуємо невеликим колличеством шпаклівки … ось тут треба трошки почекати час, щоб шпаклівка схопилася. Можете відпочити хвилин 10-15, а під задню частину крила поставити опору.

Ну, що відпочили? Воложимо наші ручки і беремо в одну руку трошки розчину, ліпити до зовнішньої сторони крила, а другою рукою притримуємо все це з внутрішнього боку … Аналогічно поступаємо з другим крилом. Не бійтеся, якщо не дуже добре прилипає, перейдіть на час до виконання другого крила і ось так поперемінно все у вас вийде. Ну, а всі вади ми виправимо пізніше, коли злегка буде підсихати шпаклівка.

Коли крило зроблено, потрібно дати йому відпочинок, ми плавно переходимо до виготовлення шиї … знову ж мокрими руками формуємо валик з розчину і прикріплюємо до пруту.

як зробити шию лебедю для кашпо

По ходу роботи обкручується мокрим шматком бинта шию і трошки здавлюйте все руками. коли з шиєю, на цьому етапі роботи, закінчено, можете перейти знову до крил і загладити всі погрішності.

Зафіксіруйте голову і спокійно йдіть відпочивати вже десь хвилин на 30.

Наприкінці роботи треба обробити всі зовнішні поверхні, зашліфувати їх, трохи прорізати шпателем чи ножем “пір’я” на крилах і намалювати лебедю очі та дзьоб.

Всередину пляшки тепер замість каменів та піску можна насипати землю і посадити квіти. Такий Лебідь-кашпо прикрасить будь-який двір, веранду чи балкон.

Ну хіба ми сумнівались в справності наших чоловіків? 🙂