Листівка в готичному стилі

Як приємно робити подарунки коханим людям, рідним та друзям. Іноді дуже важко знайти подарунок, який не тільки принесе радість, але й приємно здивує своєю незвичайністю. Погодьтесь, не тільки сувеніри, коштовності чи речі можуть бути подарунком. Іноді найкраще подарувати надзвичайні емоції, чудовий відпочинок чи порцію адреналіну. Наш сайт пропонує безліч цікавих ідей для дорогих нам людей.

Полетіти на повітряній кулі, потрапити на урок вокалу чи живопису, отримати розслаблюючий масаж чи догляд за руками – ось тільки початок переліку пропозицій. Але як найкраще піднести такий дарунок? Пропоную вам познайомитись з технікою

Сьогодні ми будемо робити незвичайну об’ємну листівку. Незвична вона через обрану стилістику. Ми не будемо використовувати звичні яскраві кольори. Використовуємо чорний і срібний. Повірте, навіть з такими кольорами листівка може бути урочистою. Тим більше, якщо подарувати її людині, якій близька ця тема. У моєму випадку так і вийшло.

Майстер-клас: Листівка в готичному стилі

  • ножиці звичайні
  • ножиці фігурні
  • двосторонній скотч
  • папір для скрапбукінгу
  • стрічка декоративна срібна
  • квіти і гілочки
  • срібна ручка

листівка в готичному стилі

Приступимо. Візьмемо чорний аркуш паперу і складемо навпіл. Це буде наша основа. Далі візьмемо лист срібного паперу, обріжемо краї фігурними ножицями і докладемо на нашу основу, щоб визначиться з розмірами.

Коли вирішили які по товщині будуть чорні поля листівки, робимо зарубки і фігурними ножицями обрізаємо по краю. Всередину нашої листівки вклеюємо декоративний лист для побажань.

Далі на срібний лист приклеюємо двосторонній скотч з тильного боку і смужку скотча на лицьову. Розташовуємо на ній наші квіти і гілочки. Беремо стрічку і приклеюємо до аркуша. Потім всю цю конструкцію приклеюємо до основи.

Далі даємо волю фантазії і прикрашаємо чорний фон листівки срібними візерунками.

листівка своїми руками

Коли все готово – пишемо побажання чи запрошення на незабутний захід і вручаємо адресатові. Я впевнена, що такий дарунок буде незабутнім.