Ляльки в панчішній техніці

Нещодавно моя кума приїхала з подорожі по Європі. Подорож вона спланувала сама за раніше і чітко слідувала маршрутом, який вона придумала, щоб побільше охопити різних пам’яток і міст. Звичайно, збори до подорожі були не легкими. Ми проводжали її всією сім’єю! Адже потрібно було замовити квитки, оформити візу, купити страховку для візи, і при цьому зібрати всі речі і не забути взяти все найнеобхідніше. Але ми всі разом з цим впоралися, і в нагороду за нашу турботу, вона привезла нам купу подарунків, сувенірів і незабутніх розповідей про свої європейські пригоди.

%d0%bf%d1%83%d1%82%d0%b5%d1%88%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b8%d0%b5-%d0%bf%d0%be-%d0%b5%d0%b2%d1%80%d0%be%d0%bf%d0%b5

Дуже цікаво було слухати її веселі розповіді про подорожі, традиції, звичаї та звички інших націй. І тому підтвердження – сувеніри, які сильно відрізняються від наших традиційних. Наприклад, в Нідерландах дуже популярні сувенірні черевички. Причому їх роблять і великі і маленькі, і дерев’яні і керамічні, на будь-який смак.

сувенірні башмачки з Нідерландів

У Парижі, головною сувенірної пам’яткою є, звичайно, Ейфелева Вежа в мініатюрі. З Польщі вона привезла нам теплі овчинні тапочки. З Чехії – розписаний керамічний поїльник з носиком.

У підсумку, ми обзавелися багатьма цікавими речами, а наш холодильник поповнився ще парочкою нових магнітиків. Але ми ж теж не можемо відпустити нашу гостю з порожніми руками. І ми з донькою вирішили подарувати їй милу мавпочку, яку самі зробили в панчішній техніці. Адже наша кума народилася в рік мавпи, і цей подарунок буде для неї талісманом на всі випадки життя і тим більше в її чергових подорожах.

Як зробити ляльки в панчішній техніці

Ляльки в панчішній техніці

Щоб зробити ляльки в панчішній техніці нам знадобиться:

 • Капронова панчоха инструменты
 • синтепон
 • дріт
 • пряжа
 • оченята для ляльки
 • штучне хутро
 • нитки, голка, ножиці
 • клей «Момент»
 • гель для приклеювання пряжі до дроту
 • клейовий пістолет
 • а також рум’яна, тіні для макіяжу нашої модниці-мавпочки

Хід роботи:

Спершу нам потрібно зробити заготовки: скачуємо кульку з синтепону для голови, скачуємо валик для мордочки і беремо два невеликих шматочка синтепону для вух. Обтягуємо капроном, маючи в своєму розпорядженні «вушка» з боків, валик прикладаємо до голови.

Далі формуємо носик і ротик, як показано на фото:

Прошиваємо вушка і починаємо з середини :

Голова готова.

заготовки12

Тепер шиємо ручки, лапки. Для цього беремо дріт для ручок, лапок і, за бажанням, для хвоста. Пряжу накручуємо на дріт, попередньо змащуємо кінці дроту клеєм. На знімку у мене готовий майбутній хвіст.

лапы

Далi вирізаємо коло для тільця зі штучного хутра (або флісу). З пряжі робимо волосся.
Набиваємо синтепоном, маємо отримати ось таке, як на фото, тільце.

Приклеюємо гарячим клеєм голову до бичка, потім ручки і ніжки. Обов’язково волосся, а хвіст за бажанням.
І наша мавпочка може і сидіти і висіти.

обезьянка 2

А ваша фантазія підкаже як її прикрасити.

Ось ще кілька ідей, які мені вдалося знайти, щоб зробити ляльки в панчішній техніці:

кукла1

кукла2

кукла3

Ось такі милі іграшки можуть цілком стати нашими традиційними сувенірами.