Ліхтарики із скляних банок

Як тільки приходять перші холоди, я згадую про те, що вже незабаром Новий рік. Ціла скринька ялинкових іграшок лежить на шафі і чекає на свій час, але кожного року хочеться купити щось нове, розробити новий сценарій новорічного вбрання двору. Добре, що існують гірлянди вуличні, яким не страшні а ні морози, а ні дощ. Такими лампочками можна прикрасити будинок, балкон, розвісити на дереві або хоч на одній гілці. Новорічна казка буде загадковою. Але можна додати і саморобних ліхтариків. Зробити їх легко і не потрібно витрачати багато грошей, та й взагалі можна зробити їх з того, що є вдома.

Ліхтарики із скляних банок

Ліхтарики із скляних банок

За основу візьмемо звичайні банки на півлітра або на літр. На донце покладемо маленьку свічку, які зазвичай є у нас дома. А якщо нема, то купити їх можна цілим набором. Тоді ми зробимо багато красивих ліхтариків і розвісимо по саду на дачі, чи на балконі.

Залишається тільки прикрасити банки. Для розпису на склі добре підходять фарби, які мають об’єм. Це така спеціальна паста, якою роблять контур для вітража. У творчих людей, які часто роблять щось своїми руками таке буває під рукою. А якщо ні, то візьміть звичайну гуаш та змішуйте її з невеличкою кількістю клею ПВА. Тоді ваш малюнок триматиметься довго і не змиється дощем.

Для розпису можна використати фунтік – це такий кульок, на кінці якого зробити малесенький отвір, через який і буде виходити фарба. А можете малювати звичайним тоненьким пензликом. Це вже залежить від вашого бажання, вміння і того, що маєте.

Не забудьте перед нанесенням фарби баночки дуже ретельно вимити та висушити. 

Малювати можна одним кольором, а можна робити різнокольорові візерунки. Красиво буде і так і так. Пропоную подивитись зразки ліхтариків із скляних банок, які можуть стати для Вас натхненням.

Дрібний орнамент на банці виглядає дуже привабливо. Навіть без свічки такий ліхтар стане прикрасою новорічного оформлення вашої оселі.

Можливо, для вас буде складно намалювати такий щільний малюнок, то зробіть його простішим.

Я впевнена, що кожна людина здатна зробити таку красу, якщо тільки має бажання. Подивіться як гарно!

вуличний ліхтарик з банки

Залишається тільки зробити так, щоб наш ліхтарик можна було повісити на гілці дерева або на будь-який гачок чи цвях. Для цього під горлечком банки треба закріпити дріт, до якого з того ж дроту скрутити ручку.

Звичайно, закривати банку не слід, бо свічка горіти не буде. Отже, в дощову погоду такі ліхтарики можна розпалювати тільки під дахом.

Погодьтеся, що ліхтарики із скляних банок дійсно зможуть прикрасити ваш новорічний двір як найкраще. Бажаю вам натхнення і гарної роботи.