Майстри Карпатського регіону

Українські сувеніри знають у всьому світі. Туристи обов’язково купляють вироби майстрів гончарного мистецтва, шкіряні прикраси, прикраси з бісеру, вишиванки чи вироби з дерева. Майстри Карпатського регіону виготовляють особливі твори декоративного мистецтва. Карпатські сувеніри легко розпізнати, бо вони відрізняються і формою, і орнаментом, і різноманіттям матеріалу. На сайті http://zgarda.com.ua є можливість замовити чарівні сувеніри, навіть якщо ви поки що не можете поїхати в цей прекрасний край. В вашому домі з’явиться тепло, яке випромінюють зроблені руками українських майстрів.

Вироби з бісеру полонили серця багатьох модниць. Ці прикраси додадуть не тільки краси, а й стануть оберегом для своєї власниці.

Дуже незвичайні прикраси для шарфа чи шийної хустинки – це сучасно і модно. Можна замінити намисто шарфом з яскравою прикрасою, щоб вразити все оточення.

Браслет з орнаментом прикрасить ручку жінки та також захистить її від всього поганого.

Якщо ви схочете долучитися до мистецтва плетіння з бісеру, то почніть з дуже красивого, але не дуже складного браслету білого кольору. Тут я привела до вашої уваги не тільки фото браслету а й схему плетіння. Погодьтеся, що навіть для новачка в справі рукоділля таке завдання не буде складним.

Українські жінки з покон віку прикрашали себе намистом, головними уборами, вишиванками, які були справжніми оберегами і робили жінку чарівною.

українські митці

Звісно, не тільки бісер був улюбленим матеріалом для майстрів українського хендмейду. Шкіра, дерево, хутро, метал та інше. І не тільки прикраси, а й предмети побуту виготовляли творці прекрасного західної України.

В орнаментах карпатських майстрів можна побачити неперевершену красу природи цих місць – смереки, гори, чисті струмки, бурхливі ріки, високе небо, дихання Карпат. Краще за все – навідайтесь до України і побачите все на власні очі. Ви зможете придбати пам’ятні сувеніри та прикраси ручної роботи. А може, навіть, пройти майстер-клас з виготовлення витворів мистецтва. Це буде незабутнім досвідом у вашому житті. Чекаємо вас у наших краях.