Маленькі подушки своїми руками

Кожного року ми розпочинаємо дачний сезон ще на початку весни. Ми перевіряємо що потребує наших рук – що полагодити, що поновити, чим покращити нашу улюблену зону відпочинку. Особисто я давно мрію про барбекю на дворі, щоб воно постійно було готове зустрічати наших гостей. Але кожного разу не доходив хід, щоб зайнятись будівництвом вуличного барбекю. Як добре, що зараз купити гриль в Украинї Enders можна без зайвого клопоту. Місця багато не займе, але виконає всі наші кулінарні забаганки.

Іноді ми відпочиваємо навіть без будь-якої їжі. Трав’яний чай, ягідки та фрукти з саду і приємне спілкування в колі подруг. Тут у нас розмови про все, що нас турбує – це і стосунки в родині між батьками та дітьми, і професійні питання, і поради про рукоділля, яким захоплюються практично всі мої подружки.

зона відпочинку на дачі

В затишку саду ми можемо сидіти безкінечно. Тим паче, що місце для зустрічей ми зробили особливо зручним та приємним. Колись нам не вистачало місця для всіх бажаючих, а їх ставало все більше і більше 🙂

до нас на дачу

Як оформити зону відпочинку. Маленькі подушки своїми руками

Тоді ми вирішили загальними зусиллями зробити зону відпочинку такою затишною, яскравою та привабливою. Ми домовились про те, що кожна подружка одного разу приїде зі своєю подушкою для дивану. Тут можна було використовувати будь-які матеріали, будь-які техніки. Головне – це розмір, який буде зручним саме на нашому місці відпочинку. Проблему вирішено. А крім того, це ще й пам’ять про кожну подружку. У кожної тепер є своє місце та своя “думочка”. І всі почувають себе як у себе вдома. Наші посиденьки тепер і розпочинаються зі слів “Займайте місця, згідно купленим білетам!”

На наших кольорових подушках є й аплікація, і печворк, і в’язані деталі, і вишивка.

Я впевнена, що і у вас є чудові ідеї та багато матеріалів, з яких можна зробити дуже гарні декоративні, але при цьому, дуже зручні подушки для відпочинку.

Ох, як добре відпочивати на дачі! Це таке задоволення, особливо після праці на грядках 🙂

перевідпочивав

Після відпочинку треба обов’язково трошки відпочити…