Малювання на склі: конвалії

Хто з нас не любить посидіти з чашкою чаю чи кави прохолодними вечорами на одинці зі своїми думками? А ще, дуже гарно зустрітися з друзями і влаштувати солодкий стіл з запашним чаєм із різних трав, зібраних на дачі. Особисто я відношу себе до кавоманів, які ні дня не проживуть без цьго чарівного напою. І байдуже яка ціна на каву, якщо кава дозволяє розпочати день!

Як вам подобаються такі “дорогоцінні” конвалії? Це може бути оригінальний і красивий подарунок або просто штучка для душі. Спробуйте і ви так прикрасити чашку з блюдечком.

Майстер-клас: Малювання на склі: конвалії

Малювання на склі: конвалії

Для роботи знадобляться

  • гладкі скляні шматочки – можуть це бути старі намиста або можна такі скляні намистинки купити в магазині для рукоділля,
  • універсальний клей для скла,
  • фарби для скла.
  • А також чашка з блюдечком з прозорого скла.

Хід роботи:

1 . Маркером, який змивається звичайною водою, намалюємо по всій чашці п’ять гілочок конвалії. На те місце, куди будемо клеїти “квітки” крапніть клей, на нього пригорнемо намистинку і залишимо висохнути.

малюємо квіти на скляній чашці2 . Поки бусинки будуть сохнути, ми прикрасимо блюдечко. Блюдечко перевернемо на шматок паперу і обведемо. Потім перевернемо знову і обведемо середину блюдечка. Від цієї середини намалюємо листя, три з них будуть обведені золотим контуром, інші не будуть.

малюємо квіти на скляній чашці3 . Золотим контуром обведемо середину блюдечка і три листа.
4 . Невеликий пензлем, змоченим у зелену фарбу для скла, акуратно закрасимо внутрішність листя, обведених контуром, так, щоб зелена фарба не виходила за контур.

як малювати квіти на скляній чашці5 . Потім розфарбуємо інші листи, причому для решти листя можна взяти зелену фарбу іншого відтінку. Контур інших листя намалюємо іншим відтінком а на середину фарби можна змішати.

як малювати квіти на скляній чашці в блюдці6 . Після того як висохне клей (через один-два дні) мокрою ганчіркою витираємо з чашки маркер а золотим контуром і намалюємо до квіток гілочку. Не забувайте і про ніжки для квітки.

як малювати квіти на скляній чашці в блюдці7 . Потім перевернемо чашку догори дном і прималюємо зеленою фарбою 5 листочків між гілочками конвалії.

як малювати квіти на скляній чашці в блюдціСлід врахувати , що з чашки будемо пити , тому зверху чашки залишити вільних 2 см.
Мити чашку можна тільки руками теплою водою з миючим засобом.

В посудомийній машині такі вироби мити не можна.

Фото автора Мирослави Кубішовой