Майстер-клас: мереживний метелик з бісером

Напевно, у снах і фантазіях багатьом з нас бачився мереживний метелик надзвичайної краси. І звичайно ж, серед читачів знайдуться такі як я, які свої мрії намагаються втілити в реальність самими простими і доступними способами.

мереживний метелик з бісером

Для створення мереживного метелика з бісером нам знадобляться (крім бісеру і мережив ):

– Лінійка, олівець, ножиці, папір і фломастер

чим робити метелика

– Безбарвна ( прозора ) пластикова пляшка

– Мереживна тканина, намистини і бісер

– Прозорий водостійкий клей ( Глобус або Момент ) 30мл тюбик

Починаємо робити мереживний метелик:

1 . Спочатку малюємо посередині листа за допомогою олівця і лінійки 3 паралельних лінії. Відступ від центральної лінії до бічних приблизно 3 міліметра

робимо метелика

2 . Малюємо крило з одного боку впритул до бічної лінії. Якщо форма не сподобалася – можна стерти гумкою і перемалювати заново стільки разів, скільки потрібно, поки малюнок не стане як вам треба. З першого разу не у всякого може вийти. Якщо вам це вдалося – Вітаємо! І йдемо далі.

робимо метелика

3 . Притуливши лінійку до центральної лінії, необхідно зігнути аркуш навпіл. Щоб намалювати друге крильце точнісенько таким, як і перше, треба скласти лист по лінії згину і, там де просвічує  на вікні, скопіювати контур.

робимо метелика

4 . У нас повинно вийти два однакових крильця!

робимо метелика

5 . Домальовували тулуб.

робимо метелика

6 . Беремо ножиці і вирізаємо нашого паперового метелика акуратно по контуру.

робимо метелика

7 . Тепер нам буде потрібен шматок пластику, який вирізаємо з пластикової пляшки такого розміру, щоб туди помістився весь наш метелик, і скотч. Скотчем закріпимо на пластику нашого метелика, щоб він не порушувався, поки ми будемо обводити маркером його контур.

робимо метелика

8 . Вирізаємо метелика з пластику. У складних місцях можна користуватися манікюрними ножицями.

робимо метелика

9 . Відмітимо крапочками бічні лінії – які тепер стали лініями згину крилець . Акуратно, так щоб пластик не тріснув, за допомогою лінійки робимо згини. Після цього метелик стає об’ємним.

робимо метелика

10 . Тепер починаємо найцікавіше! Беремо клей і мереживну тканину.

робимо метелика

11 . На одне крильце наносимо клей, притуляємо тканину таким чином, щоб вона покривала всю площу крильця, чекаємо близько 20 хвилин, поки висохне клей, після чого акуратно по контуру обрізаємо зайву тканину манікюрними ножицями.

12 . Те ж саме робимо і з другою стороною, в цей раз тканиною покриваємо і тулуб.

робимо метелика

13 . А тепер настав момент проявити свою фантазію. Озброюємося клеєм, намистинами та бісером. Можна наності клей як шарами, так і крапельками. Бісер і бусинки можна сипати з долоні, або акуратно викладати пінцетом. Через кілька хвилин клей засохне, надійно закріпивши все, чим ви прикрашали метелика.

мереживний мерелик

14 . Щоб метелик виглядав гармонійно, краще вибирати бісер і намистини з однієї колірної гами, або взагалі різних відтінків одного кольору, Вусики робимо з тоненьких смужок пластику, прикріплюємо до тулуба метелика і прикрашаємо невеликими намистинками, за допомогою клею.

15 . Метелик- красунчик готовий! Завдяки тому, що він складається з досить стійких матеріалів, можна використовувати його досить широко – як шпильку для волосся, прикрасу вазонів з квітами, як магніти, або навіть декорацію одягу та взуття. Всього Вам доброго, до нових зустрічей, друзі!

Метелика з мережив створила Наталія Мощенко