Метелики з паперу своїми руками

Недавно була в гостях у бабусі, допомагала їй на кухні ліпити вареники з сиром. Згадалось як ще маленькою ми разом робили багато речей. Бабуся навчила мене вишивати, в’язати, штопати, готувати. Іноді я просто відчуваю як приємно ліпиться тісто, коли роблю прикраси з полімерної глини. А коли вишиваю чи роблю якісь саморобки з паперу чую музику, яка лунала з радіоприймача у бабунечки на кухні. Щоб було приємніше працювати я і зараз заходжу на сайт http://listen-radio.org/uk/radio-online, і обираю собі музичку до душі.

Під улюблене радіо останній раз я навчилась робити чудових метеликів з паперу. Вони стануть частиною панно для моєї кімнати. Ви тільки подивіться як гарно вийшло! Все дуже просто. Орігамі бувають і складними. Метелики з паперу своїми руками виходять легко і приємно. Їх у мене буде багато-багато. Хочете, я і вас навчу?

Метелики з паперу своїми руками

метелики орігамі

Для роботи потрібно багато паперу. Можна брати різних відтінків, які вам потрібно. А ще візьміть натхнення. Це чи не головне для вдалої роботи 🙂

Розмір метеликів може бути різним. Все залежить від того, куди ви будете їх використовувати. У мене на панно буде багато метеликів невеличких за розміром і декілька трохи більших, щоб зробити враження перспективи. Буде здаватись, що вони випурхнули з квітучого саду. Ах, я вже уявляю, як це буде красиво.

Папір повинен бути однакового кольору з обох сторін. На малюнках, які я знайшла, дуже добре видно як все треба робити крок за кроком.

Метелики із паперу своїми руками

Головне – це починати з того, що зробити правильний квадрат. Тоді все вийде.

як зробити метелика з паперу

Ось бачите, як все зрозуміло. У вас теж виходить?

метелики з паперу

Одного разу ми вже робили панно-картину з метеликів, але іншим чином. Це теж було дуже красиво. Такі картини можна дарувати друзям до якихось подій, чи просто на приємну згадку. Взагалі, все, що ми робимо своїми руками повинно приносити радість людям. Мабуть тому так приємно займатись хендмейдом. На нашому сайті можна знайти безліч майстер-класів для тих, хто як я займаються рукоділлям.

Присилайте нам фотографії своїх виробів та майстер-класи. А ми з задоволенням викладемо їх для наших читачів і розкажемо всім про вас 🙂