Метелик із стрічки

Багато років тому я зрозуміла що свій відпочинок я знаходжу в рукоділля, а саме у вишивці. За цей час я стільки всього вишила, що здається ніби всі програми для вишивки знаю напам’ять. Попереду, на мене чекає відпочинок в Трускавці, і я вже знаю, чим себе зайняти, бо зовсім недавно відкрила для себе дещо інший різновид улюбленого заняття – вишивка стрічками, тому хочу розповісти всім, як робиться метелик із стрічки.

метелик вишитий стрічками

Нам знадобляться:

  • – тканина (або рушничок, скатертина тощо)
  • – скрічки
  • – нитки
  • – ножиці
  • – намистини, бісер

Хід роботи:

вишивка стрічками

Виберіть декоративну стрічку відповідного забарвлення і наріжте з неї кілька прямокутників. Кількість необхідних заготовок легко порахувати – оскільки у одного метелика чотири крильця, то саме стільки прямокутників вам потрібно вирізати.

як зробити метелика із стрічки

як робити метелика із стрічки

Зігніть відрізок навпіл і по діагоналі прошийте волосінню. З боку, де залишилося два окремих края, рівно відріжте стрічку. Кінець волосіні оплавьте і зафіксуйте на стрічці.

як зробити метелика з бантика

На цю ж волосінь точно так само потрібно одягнути ще одну складену навпіл деталь. Коли обидві деталі будуть на волосіні, стягніть їх якомога тугіше і зафіксуйте кінець волосіні. Друга половина метелика робиться так само.

Коли у вас буде готові дві половинки, зшийте їх разом.

Примітка

Якщо на стрічці з боків є облямівка, то будьте уважні при розташуванні стрічки, коли будете зшивати, щоб на всіх крильцях облямівка виходила в одну сторону.

[adsense]

Метелик із стрічки

Метелик із стрічки

Щоб приховати шов між двома половинками зробіть тільце для метелики з бісеру, або якщо метелик великий, то з намистин.

метелики зі стрічок

Тепер вам залишилося придумати завершальні елементи. Ви можете зафіксувати метелика на шпильці, і зробити з”єємну прикрасу для подушок або штор. А можете пришити її на полотно, прикрасити квітами з тих же стрічок, додати деякі елементи, наприклад гілочки або листочки рослин і у вас вийде гарна серветка.

серветка з метеликами зі стрічок

 Власноруч вишита серветка це не тільки елемент декору вашого будинку, але й річ, яку можна презентувати на довгу пам’ять.