Модульна картина в інтер’єрі

Коли хочеться зробити в квартирі перестановку, невеличкий ремонт, то замислюєшся над тим, який декор зробити, щоб оновити інтер’єр. Якщо у вас порожні стіни, то недорогим і дуже цікавим буде зробити модульні картини. В Одесі кажуть, якщо на стіні висить картина з морським пейзажем, то кімната вважається з видом на море 🙂 Зовсім не важко зробити форматну печать красивого фото, заламінувати і скласти чудову композицію. А якщо цю справу поставити на потік, то має сенс купити спеціальний пристрій на сайті http://foroffice.com.ua.

Модульна картина в інтер’єрі

Модульна картина в інтер'єрі

Морські мотиви дуже добре виглядають в кімнаті, вони додають простору, свіжості, відчуття відпочинку в будь-яку пору року. А ще кажуть, що зображення водоспаду за спиною слугує захистом та символом добробуту. Якщо вам хочеться відчуття руху, пригод, бажання далеких подорожей, то картина може бути динамичною.

морські мотиви в інтрер'єрі

Мрії про теплі краї майже втіляться в ваше життя, коли ваші очі будуть весь час бачити навкруги пальми та білий пісок біля моря. Сині та блакитні кольори картин дадуть відпочинок, та подіють на вашу творчу уяву.

фотокартини

Трохи зелені додадуть спокою, розслаблення, відпочинку.

Картини для інтер’єру можуть бути дуже різними. Хтось обере для себе макро-квіти, а хтось зображення лісу з доріжкою далеко до обрію.. А може це буде вигляд міста в висоти 24 поверху. Будь-яка модульна картина буде виглядати дуже ефектно і створювати потрібну для вас атмосферу.

Та й розмір картини може бути дуже великим, щоб зайняти центральне місце в кімнаті, а може це буде невеличка композиція, яка здаватиметься віконцем в іншу реальність.

Модульна картина в інтер’єрі може бути на зовсім порожній стіні, навіть без шпалер. Але фон теж може зіграти не аби який ефект. Наприклад, якщо стіна буде біла, то вона буде просто відсутністю фона. Викрашена в колір, який в більшості присутній на картині майже зітре межі фрагментів і картина розшириться на всю кімнату. Темний фон виділить модульну картину на стіні, а якщо ви ще й підсвітите картинку, то буде враження, що вона сяє. Фантазуйте сміливіше.