Моя мрія про побачення з Києвом

Мрії повинні збуватися. Я в цьому впевнена. Особисто я давно мрію поїхати до Києва в травні, коли квітнуть каштани, коли люди посміхаються весняному сонечку. Скільки не гуляй столицею, завжди побачиш щось нове для себе, отримаєш незабутні враження. Для творчої людини дуже важливо набиратися натхнення від подорожей та цікавих зустрічей. Завдяки інтернету у нас з’являються нові друзі, з якими хочеться побачитись, поспілкуватись в реальному житті. Для цього треба зрушити з місця та їхати до них у гості.

На побачення з Києвом

Можна, звісно, зупинитись і у друзів, але це не завжди зручно. Тому заздалегідь має сенс знайти найкращий готель за невелику ціну та ще й в зручному місці, щоб не витрачати багато часу на переїзди по місту. Я знайшла чудовий готель на Лук’янівській, який відповідає всім моїм потребам. Тому саме тут я збираюсь зупинитись на декілька днів. Номери квартирного типу мені до вподоби.

найкращий готель у Києві - побачення з Києвом

В ці дні мені дуже хочеться погуляти знайомими вулицями столиці, обов’язково піти на Хрещатик, на Майдан. А ще мрію, щоб мої друзі показали мені свій Київ, такий, який вони люблять, такий, який він є для них. Я знаю, що для кожного з нас рідне місто має дорогі серцю місця. Про них ми нічого не дізнаємось з довідників, не побачимо під час екскурсій, але друзі нам покажуть їх у всій красі та розкажуть неймовірні історії.

прогулянки містом

Сподіваюсь, що мої подорожі залишаться в пам’яті надовго, а нагадувати про зустрічі будуть фотографії, які ми зробимо під час прогулянок містом.

В Україні у мене, як і у багатьох із нас, є справжні друзі, з якими варто бачитись час від часу. Тому я мрію побувати ще в декількох містах найближчим часом. А потім буду зустрічати гостей у себе і з задоволенням покажу своє місто і рідні мені місця в ньому.