М’яке кошеня Мандаринчик. Валяння

На нашому сайті всі дуже полюбляють котиків. Особисто у мене є Котя, якого ми вважаємо членом родини, дуже його любимо. Він сірий 🙂

А ще мені подобаються руденькі кошенята. У моїх подруг є такі – Голдік і Охрік.

Рудий котик

Пропоную зробити іграшкового руденького котика Мандаринчика. Він дуже симпатичний.

М’яке кошеня Мандаринчик

м'яке кошеня Мандаринчик

Знадобиться:

  • непряденая шерсть оранжевого кольору.
  • Голки для валяння: груба № 36, для основних робіт; тонка № 38 star, для обробки поверхні; голка з зворотним зубом, для додання котику пухнастості.

Хід роботи:

1. Звалюємо заготівку для нашого майбутнього котика. Використовуємо голку № 36. Слід встромляти голку максимально глибоко, щоб усередині утворювалася щільність, а поверхня залишалася рихлою.

як валяти котика

2. Намічаємо лінії мордочки котика. Носик має трикутну форму.

як валяти мордочку котика

3 . Звалюємо два невеликих однакових кульки , це будуть підусниками нашого котика. Привалювати їх на законне місце впритул один до одного. Таким же чином виділяємо і нарощуємо підборіддя. Додаємо всі необхідні обсяги, щічки, лобову частину, потилицю.

як валяти котика

4 . Прийшов час вклеїти оченята. Капаємо клей «момент – кристал» у поглиблення так, щоб шерсть ввібрала в себе трохи. Садимо на клей намистинки білого кольору, вдавлюємо їх у поглиблення. Опрацьовуємо все навколо намистин, якщо є великі зазори, додаємо трохи вовни, ущільнюємо.

як робити котика

як робити очі котику

5 . Беремо 4 рівні частини шерсті і, прокручуючи по спіралі між пальчиків, звалюємо лапки. У передбачуваному місці з’єднання залишаємо шерсть у вільному стані. По черзі привалювати лапи до тулуба. Голочка входить глибоко в підставу тулуба.

як робити кошеня валяння

6 . Поки лапки пухкі, формуємо невеликі вигини. Ущільнюємо.
З маленького шматочка вовни звалюємо, прокручуючи між пальчиків по спіралі, хвостик. Поки хвостик пухкий формуємо вигин. Привалюємо хвостик.

м'яке кошеня

7 . Ще раз глибоко провалюємо лінії на мордочки нашого котика, вони повинні бути чіткими і глибокими. І взявши голочку № 38, обробляємо ті місця, які припускають малу пухнастість або її відсутність. Часто – часто, тичок на стусани , проходимося по поверхні. Робимо вушка і привалюваємо на потрібне місце.

руде м'яке кошеня

8 . Розписуємо мордочку нашому котику.

маленький руденький котик

Починаємо обробляти поверхню голкою із зворотним зубом. Отримуємо цікавий ефект пухнастості . Наш котик готовий.