Найкраща прикраса для футболки

В цьому році ми вже не сподівались, що поїдемо до моря, але наприкінці літа видалась така можливість. Зазвичай я починаю збиратись заздалегідь – думати що треба взяти собі, чоловіку та синові, а цього разу часу залишилось обмаль! Знайти красиві жіночі футболки для відпочинку зараз не складно, а тим паче, що робити для себе покупки я дуже люблю.

Для чоловіка прийшлось докласти більше зусиль, бо він у мене дуже вибагливий. Для коханого я шукала щось особливе і знайшла – стійки трансфери на футболці виглядають по багатому. Не тільки для поїздки до моря, а навіть на роботу влітку не соромно вдягти таку красу.

А ось на дитину витрачатись не дуже хотілось, бо останнім часом він росте просто як на дріжджах. Але син теж любить виглядати на всі 100%. Дешеві футболки бувають непоганої якості, але тоді виглядають досить просто. Але що для нас, людей креативних, простий на вигляд одяг – це чистий папір для творчості. Ми з сином сприйняли це саме так і вирішили зробити на футболці розпис своїми руками. Для роботи нам знадобились фарби для тканини, пензлі та натхнення. Тему обрали саме морську – якір на фоні хвиль 🙂

Як повинна виглядати найкраща прикраса для футболки

Розпис на дитячій футболці буде дуже яскравим. Це додасть настрою на відпочинку, а мені ще й буде чим хвалитись перед іншими, тому що ніхто не зможе встояти, щоб не похвалити нашу роботу.

Матеріали для роботи:

  • Пензлики. (Мені більше подобаються натуральні, синтетика залишає некрасиві сліди)
  •  Акрилові фарби по тканині – синій, червоний, жовтий, коричневий, білий, чорний.
  • Маркер по тканині. Чорний.
  • Простий олівець.
  • Прищіпки або затискачі для паперу.
  • Дошка, картонка або щось аналогічно щільне.
  • Палітра для змішування фарб.
  • Футболка.матеріали для розпису фотболки
Футболку треба брати з бавовни, бо синтетику пофарбувати може не вийти, а якщо навіть і ляже фарба, то якщо потім розтягнеться тканина, то деформується і малюнок.

Хід роботи:

По-перше, треба добре закріпити футболочку на дошці за допомогою прищіпок. Тоді буде зручно робити подальші дії. Малюємо якір на все пузо. Малюнок ми знайшли в дитячій книжці. Далі починаємо розфарбовувати наш виріб.

Періодично обережно відтягуйте тканину від дошки, щоб вона не прилипала.

Фон у нас нагадує море, тому хвилі не дуже рівні, як це і буває в природі. А ось якір ми намагались намалювати як справжній, тому взяли сіру фарбу і навіть наносили світло і тіні. Мені дуже сподобався процес малювання. Навіть почала думати, що можна зайнятися живописом 🙂

найкраща прикраса для футболки

Подивіться як гарно вийшло. Біля вирізу ми домалювали трикутні прапорці червоні та білі. Це дуже освіжило нашу футболку. Тепер я вважаю, що найкраща прикраса для футболки – це розпис своїми руками.