Найкращий подарунок

Найкращий подарунок

Наближається день народження вашої мами, сестри, колеги по роботі… а гаманець порожній, і ви ламаєте голову: зайняти чи грошей для покупки подарунка або зовсім не прийти на урочистість, пославшись на хворобу?

Найкращий подарунок – це ваша увага

Не варто робити ні того, ні іншого! Давно відомо, що найкращий подарунок – це річ, зроблена своїми руками.Тут для вашої фантазії немає меж. Використовуючи нехитрі підручні засоби, ви зможете піднести презент, який нітрохи не поступається купленому за великі гроші.

Для жінки такий подарунок точно залишиться поза конкуренцією – адже всі ми знаємо, як представниці прекрасної статі люблять цікаві та корисні штучки, яким позаздрить будь-яка подружка!

Біжутерія, елементи одягу, стильні аксесуари, прикраси для дому – все це можна створити своїми руками, втілюючи в життя самі божевільні ідеї.

Зробіть те, що ви вмієте найкраще. Може ви вмієте плести макроме, чи робити батік, чи в’яжете гачком… А може у вас найкраще вийде декупаж чи цікава штучка з пластику? Можете надихнутись майстеркласами на нашому сайті. У нас багато чудових ідей 🙂

майстеркласи

Саме те, що потрібно!

Хенд-мейд тому й народжується, що людина не може знайти серед нинішнього різноманіття ту сам, особливу, відповідну тільки йому одному річ. Хенд-мейд – робота, що йде від душі і для душі, тому недбалість виключена, в процесі беруть участь не залізні верстати, а один лише людина, чиї вмілі ручки і необмежена фантазія здатні створювати такі шедеври, яким може позаздрити будь-який світовий бренд!

іграшки з шкарпеток

А головна перевага виробу ручної роботи в тому, що він зберігає тепло рук, і людина, для якого призначений подарунок, обов’язково це відчує!