Наклейка на холодильник своїми руками – киця хоче рибки

Як часто можна бачити холодильники, завішані різноманітними магнітиками. Але останнім часом все більше приділяється уваги в інтер’єрі витриманому стилю. Можна розписати посуд, зробити римську штору, оформити світильник. Для цього використовуються будь-які засоби. Один з них – наклейка на холодильник, яка буде привертати увагу всіх, хто зайде на кухню. Це, частіш за все, цікаві і веселі сюжети з мишами, які повісилися в порожньому холодильнику, чи навпаки, з’їли там весь сир.

А ми зробимо наклейку своїми руками як киця мріє дістати з холодильника рибку.

Наклейка на холодильник “Киця хоче рибки”

Робота ця не важка, вона захоплює, бо дає можливість проявити свої здібності художника 🙂

шаблон наклейки на холодильникМатеріали та інструменти:

  • малюнок кішки, шаблон,
  • самоклеюча плівка,
  • маркери – товстий і тонкий,
  • ножиці, лінійка,
  • клей,
  • маленькі магніти,
  • тканину для декору.

Шаблон кішки переносимо на самоклеящуюся плівку. Для охайності ліній краще спочатку використовувати тонкий маркер, а вже потім обвести малюнок товстим.

підготуємо малюнок для майбутньої наклейки на холодильник

вирізаємо малюнок з клейкого паперу

Вирізаємо силует кішки і прикладаємо до холодильника. За розміром вона повинна бути такою, щоб могла стояти на задніх лапах і відкривати дверцята.

Для того щоб плівка лягла на холодильник рівно і без бульбашок, потрібно очистити дверцята мильним розчином. Основу з самоклейки краще знімати поступово, інакше плівка склеїться і розліпити її буде неможливо.

наклеюємо малюнок кота на холодильник

У нас вийшла кішка в стилі коміксів, де всі персонажі мають свої слова чи думки (зазвичай їх поміщають в овали, які називають балонами або бульбашками). Наша кішка теж думає. В даний момент – про свіжої рибку. Тому в одній бульбашці намалюємо рибу – мрію нашої киці.

Наклейка на холодильник своїми руками

Прикрашаємо кішку пачкою, до якої пришиваємо магнітики. І красивим яскравим бантом, до якого теж пришиваємо маленький магнітик. Доречі, можна буде міняти наряди нашій кицюні, і бантики теж можна змінювати хоч щодня. А може ви ще якісь прикраси для кішечки придумаєте, ви ж такі фантазери…

Наклейка на холодильник своїми руками

От така кицюня з’явилась на нашому холодильнику. Як вам вона? Мені дуже подобається.