Незвичайна аплікація на старому фотопапері

Щойно вирішили з чоловіком надрукувати декілька улюблених фото, щоб поставити їх в рамочки. Знайшли фотопапір, але він виявився старим. Чоловік сказав, щоб я його викинула та сів за ноутбук шукати де купити якісний папір для фотодруку. А я вирішила не викидати стару пачку паперу, а використати її для хендмейду. Що правда, мені ще будуть потрібні і інші матеріали, які легко знайти в інтернет магазині http://flowermakingtools.com/tools/nabor-no-14-instrument-dlya-izgotovleniya-cvetov-iz-tkani.html. Тут є все, що душі завгодно для виготовлення квітів з тканини, а як раз різні тичинки, стебла та інше мені і знадобиться.

Чарівна аплікація на старому фотопапері

чарівна аплікація на старому фотопапері

Я знайшла дуже красиві роботи, які можуть стати чудовим декором для дівочої кімнати. Складна, але дуже красива аплікація на старому фотопапері буде виглядати виразно і охайно. Авторка робіт з паперової пластики надихнула на роботу. Подивіться самі на душевних ляльок з паперу, які зроблені в техніці пап’є-маше.

Залишилось тільки вирішити які картинки ми зробимо таким самим способом.

Для роботи нам знадобляться:

  • старий фотопапір (для фону)
  • кольоровий папір
  • білий папір
  • фарби
  • відрізки тканини різного кольору
  • пензлі
  • ножиці
  • клей
  • тонкий фломастер

Хід роботи:

Малюємо картинку, яку хочемо зробити об’ємною аплікацією. Можна малювати людей, тварин, квіти – будь-що.

ідеї для аплікації

Щоб деякі елементи вийшли об’ємними, їх треба зробити окремо. Згорнути тоненькою трубочкою деталі для ніжок та ручок (лапок, стеблів, тощо). Окремо можна згорнути та вирізати з паперу листочки, бантики, волосся, капелюшки та інші деталі.

Спробуйте компонувати разом деталі з паперу та тканини, тасьми, підфарбованого паперу. Папір, який ви будете самі розфарбовувати, не намагайтесь робити дуже рівним шаром фарби. Навіть навпаки – змішуйте фарби, накладайте фарбу на вже зім’ятий папір – так буде ще більше об’ємно і цікаво.

Домалюйте фломастером обличчя, деталі одягу та ще будь-які елементи вашої картинки. Не стримуйте свою фантазію. У вас мусить вийти не гірше, а може навіть краще, ніж у бразильської майстрині.

Потім, вже готові роботи заведіть в рамочки під скло, щоб вони не припадали пилом, і вішайте на стіну в дитячій кімнаті. Вам буде чим здивувати своїх друзів та друзів ваших дітей.

Краще за все займатись рукоділлям разом з дітьми. Це буде незабутній досвід, який може стати традицією у вашій родині.