Незвичайна картина з метеликів

З чого складається затишок оселі? Як на мене, то він має декілька складових. Всі ми сприймаємо світ на дотик і добре знаємо які м’які та ніжні тканини можуть огорнути нас вдома у вигляді пледу, ковдри. Ми любимо, щоб в кухні стояв приємний аромат смачної їжі. Майже всі люди з задоволенням слухають у себе вдома радіо, яке несе улюблені пісні та мелодії, новини та цікаві історії. Зараз знайти радіоприймач можна на сайті Euro-technika.com.ua. Звичайне радіо наповнить оселю звуками, які ми сприймаємо як частину нашого життя. А ще людині притаманне сприймати оточення візуально, тобто очима. Нам подобається бачити красу не тільки коли ми виходимо з дому, їдемо за місто, а й в своїй квартирі.

Ще мільйони років тому, люди стали прикрашати свої печери настінними малюнками. З розвитком людства змінювалися малюнки, з’явилися картини на папері, полотні та інше. І в кожній квартирі ми бачимо красиві декоративні картини з зображенням живої природи. Особливо в мегаполісі хочеться додати життя в свій інтер’єр.

картина з метеликами

Тому і створюють таки картини, яку і ми вирішили зробити разом з вами. Сьогодні великою популярністю користуються картини маслом на замовлення.

Однак ми пропонуємо вам своїми руками виготовити незвичайну картину, яка неодмінно вам сподобається – картина з метеликів

Декоративна картина з метеликів

картина з метеликів

Нам знадобиться:

  • Яскравий глянцевий папір (можна журнал)
  • Ножиці
  • Двосторонній скотч
  • Рамка для фотографій
  • Шаблон метелика, зроблений власноруч (або роздрукований шаблон метелика)

шаблон метелика

Хід роботи:

як зробити картину з метеликів

Беремо глянсовий журнал, вибираємо з нього саму яскраву сторінку.

Сторінку розрізаємо на смужки по ширині метелика. Буде добре, якщо вам вдасться вирізати метеликів різного за розміром.

декоративна картина

Розкладіть бажану композицію. Коли визначитеся, кожного метелика садіть на двосторонній скотч.

об"ємна картина з метеликами

Увага! Якщо хочете урізноманітнити композицію і зробити її більш об’ємною, деяких метеликів садіть на кілька ярусів скотча або між скотчем прокладайте паралон.

надзвичайна картина з метеликами

Вставте картину в рамку і повісьте на стіну.

картина з метеликів

Ось таку дивну картину можна створити своїми руками.

Дуже добре виглядає, якщо дотримуватися перехіду кольору, схожого на райдугу.

панно серце з метеликів

А іще можна зробити таку ж картину, тільки дуже великого розміру – панно на всю стіну! Уявляєте як це може бути красиво?