Незвичайний абажур своїми руками

Ось і настали довгоочікувані першi осiннi вихідні. Погода супер і чоловік попросився на риболовлю. Цілий тиждень він готувався, возився з риболовними снастями, дістав свiй надувний човен. Навіть купив якір для надувного човна. Ну як його не вiдпустить на риболовлю?

Ну а я вирішила тим часом не втрачати час дарма і зайнятися своїм улюбленим рукоділлям! Прийшла в голову думка прикрасити інтер’єр в нашій спальні за допомогою красивого абажура. Ось вiн здивується коли повернеться додому з видобутком!

абажур своїми руками

Вибір в магазинах величезний, а все одно, хочеться внести якусь родзинку у створення образу інтер’єру, наприклад, об’єднавши обробкою стиль абажура і штор. Для рукодільниць ця справа одна з найприємніших.

По-перше, саме такого  ні в кого більше не буде. По-друге, це можливість ще раз застосувати свою невгамовну фантазію в життя.

Матеріали для декору

Нам знадобляться:

  • нитки,
  • намистини,
  • тасьма,
  • бахрома,
  • клей.

А можна використовувати папір і туш або фарби. Тут все залежить вашого смаку і переваг.

абажур з паперу

Якщо ми хочемо створити затишний куточок з торшером для читання вечорами, для проведення часу за улюбленим в’язанням, то абажур можна прикрасити в’язаними елементами. Для цього можна скористатись нитками одного кольору, а можна зробити абажур різнокольоровим.

лампа на столі

Додайте ще скляні намистини для блиску і наряд для лампи готовий. Дуже красиво і урочисто буде виглядати абажур з намистин. Він буде виблискувати і переливатися. Він нагадуватиме дороге вечірнє вбрання на красивій жінці.

Можна використовувати намистини у формі листочків і квіточок. Тоді ваш торшер буде нагадувати вам про дачу, про сад, про літо.

Абажур своїми руками

Такими ж елементами доповніть обробку прихвата для штор, або прямо на штори нашийте намистини, на диванні подушки додайте декор в тому ж стилі як і на абажурі – все, комплект готовий. Абажур, прикрашений особливим чином, створить особливу атмосферу в кімнаті.

абажур з бахрамою

Уявіть тільки які красиві відображення будуть на стелі і стінах від вашого світильника, декорованого власними руками.

Використовуйте підручні матеріали

У куточку для рукоділля світильник можна прикрасити навіть ґудзиками, які накопичуються у кожної дівчини і вже не знадобляться для одягу. Фантазуйте, втілюйте в життя свої ідеї.

орегинальний абажур

А до того ж, декор освітлювальних приладів можна міняти як рукавички, і тоді образ вашої кімнати теж буде змінюватися легко і просто. Це як і ви переодягаєтеся в різні вбрання. Адже вам це подобається?