Нестандартна книжкова полиця

Отже, сьогодні всі хочуть мати нестандартний дизайн інтер’єру, доповнений різними хенд-мейд штучками. Але дійсно хороший дизайн, а також дизайнерські речі коштують не дешево, і не кожен може собі це дозволити. Насправді, ліжко своїми руками я б не взялася робити, краще такі речі замовити у фахівців. На сайті http://mebli-zakaz.kiev.ua як раз не просто продають, а й самі виробляють якісні меблі на ваше замовлення. А ось різні дрібнички, які додадуть оселі затишку – це справа для нас, майстрів та майстринь з Творілок.

Тому, якщо ви хочете надати своєму інтер’єру родзинку, пропонуємо вам самостійно виготовити дуже оригінальну і незвичайну річ – нестандартна книжкова полиця.

Книжкова полиця своїми руками

Нестандартна книжкова полиця

Нам знадобиться:

  • Велика дошка (тоді її доведеться пиляти) або ммаленькі дощечки
  • Кронштейни або куточки
  • Дриль
  • Сталеві шайби
  • Запальничка
  • Мотузка товста

1 Якщо ви знайшли маленькі брусочки, то вам пощастило. Якщо немає – беремо велику дошку і розпилюємо її на однакові за розміром бруси, крайні з них можна зробити трохи ширше.

як зробити поличку для книг

2 Візьміть дриль, і в кожному брусочку з двох країв просвердліть дірки, такі що б у них проходила мотузка.

3 Візьміть мотузку, відріжте 2 однакових шматка. За краєм мотузку зав’яжіть у вузлики і припаліть запальничкою, у разі якщо мотузка синтетична.

як зробити поличку для книжок

4 Тепер починаємо протягувати шнур в брусочки, а між брусами одягайте сталеві шайби, як прокладку.

робимо поличку для книг

5 Крайні бруски закріплюємо в кронштейни.

книжкова полиця

Нестандартна книжкова полиця

6 Отриману поличку кріпимо до стіни і можна укладати на неї книги.

На нашому сайті ви знайдете ще багато цікавих ідей для дому, які зможуть втілити в життя майстровиті чоловіки. До такої роботи можна залучати і хлопчиків – майбутніх хозяїв, на всі руки майстрів.

А вашим дівчаткам доручіть ці полички оформити декупажем, наприклад, чи пофарбувати в якийсь приємний колір. Таким чином, в роботі може приймати участь вся родина. Спільна праця дуже об’єднує, робить родинне життя цікавим, наповненим. Вам завжди буде про що приємно згадувати та чим пишатися, бо все, зроблене власними руками – це творча робота, яка завжди в ціні.