Нове життя для пральної машини

Нещодавно у нас трапилася невелика трагедія – поламалася наша улюблена, однак старенька пральна машинка. Не уявляю, як прали наші мами і бабусі без цього диво-агрегату! У наше століття супертехнологій, ця річ є однією з необхідних пристроїв побутової техніки. Зараз, на жаль, все рідше можна зустріти якісну і довговічну техніку. Наша пральна машинка, наприклад, прослужила нам 17 років! І дуже шкода було її викидати. І ми з чоловіком вирішили самі її відремонтувати і реставрувати, щоб вона і далі прикрашала наш побут. Розібравши машинку за допомогою інтренета, ми швидко визначили поломку і замовили запчастини для пральної машини.

запчасти к стиральной машине

А далі вже справа техніки! Були б руки на місці і голова міркувала. Після того, як переконалися в справності машинки, мені захотілося її оновити і прикрасити. Але ця справа виявилася не такою вже й простою.

Як оновити життя для пральної машини

Перш ніж пофарбувати пральну машину необхідно буде визначити, з якого матеріалу зроблений її корпус, щоб вибрати відповідний образ фарби.

аэрозольные краски

Якщо корпус металевий, потрібно емаль для фарбування автомашин або ж взяти нітроемаль. Якщо в машини корпус з пластика, повністю можна обійтися аерозольною фарбою, яка продається в балончиках. Далi машину слід ретельно помити і все опуклості і шорсткості які утворилися в результаті іржі, зачистити найменшим нульовим наждачним папером, а потім знежирити поверхню, протерши ганчіркою змоченою у розчиннику.

Потiм потрiбно нанести поверхню грунтовкою декількома шарами, даючи кожному шару добре просохнути. І тільки пiсля цього приступають до фарбування площині пральної машини. Якщо фарбування здійснюється фарбою, треба спеціальний пензлик для металевих поверхонь, а ось розпорошувати фарбу з балончика набагато простіше, і лягає вона рівніші.

neobichnie_stiralnie_mashini_1

Пофарбувати свою пральну машинку можна в будь-який колір, навіть можна нанести дизайнерські візерунки. Для нанесення візерунка за допомогою аерозольної фарби, зручніше буде використовувати трафарет. Після декорування машинки потрібно дотримуватися правил того, як доглядати за пральною машиною. При правильному догляді фарба протримається мінімум п’ять років.

Нехай ваша старенька вдихне нове життя і полегшує ваш побут ще дуже довго!