Новорічні вироби з шишок

Перед Новим Роком у всіх, хто любить творити цікаві вироби з природних матеріалів, починається гаряча пора. Дуже хочеться прикрасити свій дім чимось надзвичайним. За для цього на прогулянках вони збирають все, що можна потім використати в своїх роботах. Гілки, ягідки, листя, жолуді – все іде в хід.

новорічні вироби з шишок

 

Дуже гарненькі маленькі ялиночки виходять з соснових шишок. Можна залишити шишки того кольору, якого вони є в природі, а можна пофарбувати в білий чи зелений, щоб вони були більш схожі на зимові ялинки. А ще фарбують інколи в яскраві кольори та прикрашають чим тільки знайдуть. Виглядають такі поробки дуже симпатично. Подивіться самі і спробуйте зробити і собі. Такі гарні вироби з шишок залюбки приймуть як подарунок ваші близькі.

Ялинкові іграшки та ялинки – гарні вироби з шишок

Більш звично для нас робити з шишок прикраси для ялинки. Для цього фарбуємо шишку в золотий, срібний чи в яскравий колір, прив’язуємо до шишки петельку, за яку будемо вішати на гілку та оформлюємо бантиком, блистками, бісером чи чимось ще – іграшка готова.

На цей раз ми зробимо саму ялинку з розкритої соснової шишки. Ось вам і майстер-клас.

Ялинка із шишки

ялинки з шишок

Нам знадобляться:

як зробити ялинку з шишки

  • шишки соснові
  • клей
  • одноразовий стаканчик
  • сизаль
  • шпагат
  • стрічки тонкі
  • намистини маленькі

Робити ялинку зовсім просто. Спочатку треба зробити підставку під ялинку. Візьмемо для цього стаканчик пластиковий. Щоб стаканчик став важчим за шишку і щоб в нього можна було встромити нашу ялинку. Візьміть для цих цілей пластилін, наприклад. Зовні обгорніть стакан сизлем чи гофрованим папером, а може мереживо вам підійде краще, чи як ми, замотайте його шпагатом і закріпіть клеєм.

 

Шишку треба почистити, посадити в горшик і прикрасити намистинками, садячи на клей на “гілочках ялинки”.

Ось і все. Таких ялинок можна зробити безліч. Для прикрашення новорічного столу, для декорування інтер’єру, для подарунків – просто і дуже мило. Ще декілька фото вам для натхнення пропоную подивитись, щоб вам було легше зробити щось своє.