Об’ємна картина «Тортилла» Майстер-клас

Об’ємна картина «Тортилла» – це подарунок подрузі. Вона нещодавно їздила в меблевий тур в Китай Гуанчжоу і привезла звідти чудовий гарнітур, ну а я вирішила порадувати подругу, зробивши для неї картину, яка доповнить новий інтер’єр кімнати.

Об'ємна картина

Підготовка каркаса

До дерев’яній рамці приклейте лист ДВП за допомогою гарячого клею, після чого основу обклейте зім’ятою туалетним папером. Виріжте з гофрованого картону кілька аркушів за розміром рамки і надійно склейте їх між собою. З склеєного картону виріжте панцир для вашої майбутньої черепахи, скомкають туалетний папір, добре просочіть її клеєм і накладіть поверх картону.

Об'ємна картина

об"ємні деталі

Зверху ще раз покрийте хорошим шаром клею. Обрізки від панцира розділіть на тонкі шари, виріжте лапки і хвостик для черепахи.

голова черепахи

Голова ж робиться з декількох шарів картону, вона так само обклеюється туалетним папером. Замість очей можна використовувати великі намистини. Для імітації луски використовую яєчну шкаралупу, нею обклеюю голову, лапки і хвостик. Для надійності зверху краще теж нанести шар клею.

[adsense]

Об’ємна картина «Тортилла»

додамо форми

Щоб прикрасити панцир виріжте з картону й приклейте на спині черепахи кружечки, як показано на зображенні. Ображати кілька старих блискавок, залишивши тільки зубчики, і обклейте ними гуртки на спині черепахи. У центр кожного кружечка приклейте гудзик і обмотайте навколо неї декоративної ланцюжком.

Додайте чогось свого

У цьому майстер класі поверх усього цього клеяться ще ключі, ви можете трохи змінити верхню частину панцира по вашому розсуду. У цій роботі додано до черепахи колеса від іграшкової машинки, ви ж можете додати траву або квіти, на яких сидить ваша черепаха.

Колись у одного старця запитали –На чому стоїть наша Земля?

Він відповів — На черепасі

— А вона на чому стоїть?

— І вона на черепасі

— А та черепаха на чому?

— І та теж на черепасі… І так до самого низу…

Тортилла

Коли клей висохне, покрийте всю картину чорною фарбою з балона, а потім легонькой пройдіться губкою змоченою акриловою фарбою мідного відтінку. Коли фарба висохне, можна в деяких місцях додати золоті відтінки фарби.

Ось така об’ємна картина «Тортилла» тепер може з’явитися і у вас на стіні.