Об’ємна скрапбукінг листівка своїми руками

Цікава об’ємна скрапбукінг листівка, зроблена власноруч із підручних матеріалів, стане дивовижним і неповторним подарунком на будь-яке свято. А тим паче, до 8 Березня!

Як зробити об’ємну скрапбукінг листівку

Як зробити об'ємну скрапбукінг листівку

Щоб зробити об’ємну листівку вам знадобляться:

  • – шматочок шпалер з квітковими елементами (можна взяти декупажних серветку)
  • – аркуш білого паперу
  • – акварельний папір або картон для основної частини листівки
  • – зелений папір для декору
  • – олівець , ножиці , лінійка
  • – клей
  • – шматочок стрічки
  • – спінений скотч

Найкраще підібрати всі елементи листівки під колір обраних квіткових мотивів.

[adsense]

Об’ємна скрапбукінг листівка своїми руками

Як зробити об'ємну листівку

Зі шпалер або декупажной серветки вирізаємо кілька схожих квіткових мотивів і за допомогою клею приклеюємо їх на аркуш паперу, обережно розгладжуємо рукою, а краще ганчірочкою, поверхню малюнків  так, щоб розглядалися всі внутрішні бульбашки і складки.

Як робити об'ємну листівку

У той час, поки клей висихає, приступимо до підготовки основної частини листівки: беремо лист картону, відміряємо на ньому прямокутну заготовку з розмірами 9х27 см, вирізаємо, складаємо аркуш навпіл (щоб зігнути лист по рівній лінії, відміряємо, намічаємо серединку олівцем і, приклавши до відміток лінійку, згинаємо папір по контуру).

Як зробити об'ємну листівку

Підсохлі квіткові малюнки акуратно по краю вирізаємо ножицями, одну з квіток розрізаємо на окремі фрагменти. Щоб листівка здавалася більш об’ємнішою, зробимо для розміщення квітки невеликий виступ у вигляді сходинки, яку вирізаємо з того ж картону що і основа листівки прямокутною формою з розмірами 6,5 х 8,5 см.

Як робити об'ємну листівку

Так само, для додання більшого ефекту, з зеленого паперу робимо прямокутну заготовку з розмірами 7х9 см і приклеюємо до неї рівно посередині, відступивши від країв по 2.5 см, підготовлений фрагмент паперу з основи для сходинки. Завдяки цьому утворюється по краю листа невелика рамочка.

об'ємна листівка

Для додавання об”єму листівці, спінений скотч розрізаємо у відповідних розмірах кожного квіткового фрагмента і приклеюємо з зворотних сторін.

об'ємна скрапбукінг листівка

Далі прикрашаємо листівку квітами: спочатку цілий квітковий мотив красиво розміщуємо і наклеюємо посеред заготовки з рамочкою, потім поверх троянди відповідно приклеюємо окремі підготовлені елементи квітки, зміщуючи кожен з них на один мм до центральної стороні візерунка.

У результаті утворюється об’ємна квітка. Після цього, аналогічно по центру виворітного боку квіткової заготівки, приклеюємо спінений скотч і розташовуємо це на основну частину листівки так, щоб з боків і зверху залишилися вільними по 1 см краю.

об'ємна скрапбукінг листівка

Декоруємо низ листівки: з зеленого паперу вирізаємо смужку з розмірами 1.5х9 см , один з довгих країв якого можна оформити фігурними ножицями або просто красиво підрізати на свій розсуд, з картону так само вирізаємо смугу 1х9 см і приклеюємо її до вивороту зеленої заготовки.

як робити красиві листівки

Беремо стрічку в тон листівки завдовжки близько 12 см і клеєм її поверх заготовки, завівши її краї на зворотну сторону зеленої смужки.

Зав’язуємо з шматочка стрічки невеликий бантик, розміщуємо і наклеюємо посередині зеленої заготовки. Прикріплюємо смужку до нижньої частини основного паперу.

об"ємні листівки

І чудова об’ємна скрапбукінг листівка готова!

Так само, до листівки можна зробити конверт, склеїв її за необхідним розміром і прикрасивши квітковим елементом. Творчого вам натхнення 🙂