Орігамі. Зробимо об’ємні зірочки. Майстер-клас

Прикрасити подарунок можна дуже оригінально – використати орігамі, об’ємні зірочки. Напевно ви вже бачили таки зірочки, і вам було цікаво, як же їх роблять.

об'ємні зірочки

Зараз ми розкриємо таємницю орігамі – як зробити об’ємні зірочки з паперу

Майстерклас:

зірочки з паперу

Нам потрібні дві смужки паперу, довжиною близько 30 сантиметрів, або одну смужку завдовжки більше 50 сантиметрів. ( Довжина не має великого значення, зате ширина має – чим ширше смужка паперу, тим більше буде наша зірочка. На нашому прикладі ширина 2 сантиметри.)

майстерклас

Якщо у вас дві смужки, то склеюємо їх в одну довгу На одному кінці робимо петлю, як показано на фото Пропускаємо короткий кінець через центр, щоб вийшов вузол Потім треба затягнути вузол точно по ширині паперу. Будьте акуратні.

майстерклас з орігамі

Короткий кінець заправляємо в середину вузла таким чином, щоб залишився правильний п’ятикутник і один виходить довгий відрізок Тепер обмотуємо нашу фігуру папером. Не варто хвилюватися про направлення – руки самі підкажуть вірний шлях 🙂

паперотворчість

складаємо смужки

робимо зірочки

складаємо зірочки з паперу

Що залишився кінчик також заправляємо в отриманий “конверт”. У нас вийшов п’ятикутник з декількох шарів паперу.

п"ятикутник

Щоб надати йому форму зірки, треба здавити грані до центру фігури. Робити це треба акуратно, щоб все не зіпсувати Наша зірочка буде виглядати ” пухкенькою ” і об’ємною 🙂

об'ємні зірочки

Як ми бачимо, ця фігура всюди заповнена, немає пустот – це одна з головних особливостей таких зірок. Ці зірочки будуть добре виглядати як пріклеянние до якої-небудь поверхні, так і просто розсипом, як на небі.

об'ємна зірка

Також, до них можна зробити шнурочки з ниток, дроту або навіть соломи Наприклад – візьмемо солом’яну нитку і зауважимо на кінчику вузлик (після того, як просмикнули цю нитку в голку)

об'ємні зірочки

Прошиваємо зірочку таким чином, щоб вся нитка пройшла наскрізь, а всередині залишився тільки вузлик. Треба бути акуратним, щоб не порвати нитку.

 зірочка на ниточці

Кілька зірочок різних розмірів з кольорового паперу відмінно прикрасять будь-який виріб!

об'ємні зірочки

Приємної Вам творчості!