Як оформити фоторамку “Літо на згадку”

Іноді так хочеться залишити хоч краплинку літа собі на згадку, щоб вона була весь час перед очима і нагадувала чудовий відпочинок, чи зустріч, яка відбулась саме влітку. Якщо ви не вирішили як провести вихідні, то зверніть увагу на афішу Миколаєва – тут ви знайдете для себе цікаві заходи.

Пропоную оформити фоторамку для гарного фото. На нашому сайті вже є гарні ідеї про те, як це можна зробити за допомогою мушлі, гілок, гудзиків. Але такого ще точно не було! Жовті кульбаби на рамці для фотографії – так по літньому!

Майстер-клас: Як оформити фоторамку “Літо на згадку”

як оформити фоторамку

Кульбаби ми зробимо з ниток технікою помпон. Ви ж згодні, що ці квітки дійсно схожі на помпони? 🙂 Я завжди про це думала, коли бачила жовті пухнасті кульбаби. На дачі з цими квіточками приходиться воювати… А взагалі, від них є і користь крім шкоди.

Отже, давайте займемось справою. Спочатку купимо, чи зробимо рамку для фотографії такого розміру, яке у вас фото. Особливо гарно в такій рамці буде фото, де ви зображені на фоні трави, чи в садочку. Тоді буде все поєднано загальною темою.

Для роботи нам знадобиться:

  • нитки жовті і зелені
  • дріт товстий для стебла
  • гачок
  • виделка для виготовлення помпону
  • клейнитки для кульбаби

Хід роботи:

В першу чергу треба намотати жовті нитки на вилку, чи на пальці так, щоб отримати майбутню кульбабу. Посередині прошити міцно, зняти з виделки, змотати середину і розрізати навпіл.

Потім намотати небагато зелених ниток вдвічі довше, ніж жовті нитки, розкласти їх в рядок і зібрати голкою на одну нитку. Прикласти зелені нитки навколо жовтого помпону, зв’язати навкруги і знизу, повернути наверх нижній ряд і знову прив’язати навколо кульбаби.

майстер-клас як зробити кульбабку з помпону

кульбаба з ниток

як зробити кульбабу з ниток

CiOtpP4tZVU

Подивіться як гарно виходить. Тепер треба зв’язати листочки кульбабі. Для цього візьмемо гачок і по схемі в’язати стільки листків, скільки вам потрібно. Схема досить проста.

схема листя для кульбаби

Тепер настала черга посадити квітку і листя на стебло. Обмотаємо дріт ниткою. Щоб вона не розмотувалась можна трохи змочити розчином клею.

як робити квіти з ниток

кульбаба своїми руками

Поєднані разом квіти і листя викладаємо в композицію навколо рамки на ваш смак. Приклеюємо міцно. Поруч можна посадити метелика чи божу корівку.

квітка з ниток

Хай ваше фото в оформленій рамці нагадує вам тепле літо, щасливі моменти.