Красива панама для дачі. Схема, хід роботи, прикрашення

У кожної любительки саду та городу є свій капелюх чи панама для дачі, яка захистить від палючих променів сонця та й прикрасить, зробить вигляд стильним в умовах заміського життя.

капелюшок для дачі

Красивий капелюх може бути з соломи, може бути сплетена в техніці макроме або в’язана гачком. Сьогодні ми з вами спробуємо пошити панаму для дачі з симпатичної тканини в дрібненьку квіточку.

Майстер-клас: панама для дачі

панама для дачі

Для роботи нам знадобиться:

  • Тканина двох кольорів
  • Схема чи викройка
  • Крейда для шиття
  • Ножиці
  • Булавки швейні
  • Нитки з голкою
  • Швейна машина

Хід роботи:

Вибираємо собі фасон панами. У неї можуть бути поля широкі чи не дуже. Панама може бути глибокою, щоб сильніше насувати її на очі, а може мілкою, щоб тільки трималась на голові.

схема панами Обирайте такий варіант, який вам більше личить, чи в якому вам буде зручніше працювати на своїй дачній ділянці.

схема панами 2Можна зробити, щоб ваш капелюшок можна вдягати на дві сторони. Для цього треба дуже охайно зробити всі шви.

як пошити панаму

Вирізаємо лекала деталей панами і вирізаємо з тканини елементи капелюшка. Кожна деталь має бути зроблена з двох видів тканини.  А для полів ще й прокладка з щільної підкладкової тканини.

Далі зколюємо булавками, а потім строчимо на машинці. Можете, звісно, і руками зробити всі шви, аби було охайно.

як шити капелюх

З’єднуємо виворітну сторону з ліцевою. Наша панама для дачі вже майже готова.

Залишається прикрасити букетиком штучних квітів. Як зробити квіти з тканини можете подивитись на нашому сайті в майстер-класі “Фетрова брошка мак“. Таким самим чином можна пошити будь-які квіти з будь-якої тканини.

панама для дачі з тканини

панама з квіткою з тканини

Тепер вам не страшне палюче літнє сонечко. Можна багато часу проводити на свіжому повітрі, займаючись улюбленими справами.

капелюшки своїми руками

В таких капелюшках можна не тільки на дачі працювати, а навіть красуватись містом. Вам заздритимуть всі модниці навколо. Я якщо дізнаються, що ви самі пошили таку красу, то вам буде чим пишатись.