Паперові ромашки для мами на 8 Березня

Для самих маленьких діточок я знайшла чудовий майстер-клас: як зробити паперові ромашки для мами на 8 Березня.

Зробити буде не важко і займе не багато часу. Подивіться самі. Таку аплікацію можна зробити в дітсадочку з дітками для привітання матусь і бабусь.

Паперові ромашки. Аплікація

Паперові ромашки

Нам знадобляться:

  • кольоровий папір і картон
  • лінійка
  • ножиці
  • клей

Хід роботи:

аплікация ромашки

Беремо кольоровий і білий папір. Синій буде небом, зелений – стеблом і листям, жовтий – серединкою ромашки, білй пелюстками, а червоний – бантик на букетику 🙂

аплікация ромашки

Білий папір під лінейку розкресліть на смужки довжиною на весь листок., Потім кожну смужку склейте, щоб вийшла петелька. Тоді ваші ромашки будуть об”ємні і пухнасті.

аплікация паперові ромашки

аплікация паперові ромашки

На синьому фоні покладіть три вирізаних жовтих кола так, щоб помістились і пелюстки ромашок. Навкруги приклеюйте пелюстки одну біля одної. Подивіться, вже красиво!

ромашки з паперу

Тпепер виріжьте стебла з зеленого паперу трохи тоньші ніж пелюстки. Стебла не повинні бути занадто рівні. Не треба користуватись лінійкою 🙂

ромашки з паперу

І додайте листочків, які треба вирізати красиво різбляними. Може це найважча деталь в нашій аплікації. Красиво розташуйте всі деталі на синьому папері.

Паперові ромашки руками малят

Злишився червоний бантик. Йото можна зробити пласким, а можна, як і пелюстки у ромашок, зробити об”ємним. Цю композицію краще приклеїти на картон. Так буде надійніше, і мама зможе поставити біля себе на столику.

І так і так буде гарно. Мами і бабусі будуть в захваті від такого букету.