Прикольні подарунки: грілка-іграшка “Сонний зайчисько”

Іноді зовсім не знаєш що подарувати і тоді нас виручають прикольні подарунки, які несуть радість, позитив і тепло.

Бувають холодні дні і вечори і ось – сидимо ми, гріючись чашкою з чаєм, тулимось до ближнього, чи припадаємо до ноутбуку або до кішкі, зрештою….

Суха грілка-іграшка “Сонний зайчисько”

грілка-іграшка

Ми пропонуємо вам ще одне альтернативне джерело тепла – це суха грілка-іграшка. Простіше кажучи, це мішечок, наповнений сухим наповнювачем (вишневими кісточками, рисом, виноградними кісточками, горохом), який розігрівається в духовці ( 5 хв . На 150 С), мікрохвильовій печі ( 3 хв . При 500 Вт ), а можна навіть на батареї.

Ці наповнювачі непогано нагріваються, але при цьому тепло віддають повільно. До того ж така грілка допоможе розслабити м’язи, зніме напругу, біль. Та й взагалі, її приємно тримати в руках.

Такий прикольний подарунок прийдеться до душі кожному.

Отже, починаємо сьогоднішній майстерклас – створюємо грілку з кісточками з вишні. Це буде не просто грілка, а ще й дуже милий зайчик, щоб до нього горнутися.

Цьому зайцеві ви зможете довірити не тільки дорослого, але і малюка будь-якого віку – розважить, догляне, зігріє.

Починаємо з головного: форма грілки.

викройка зайчика-грілки

Нам знадобляться:

  • 2 клаптика тканини з малюнком, без малюнка – 50х25 см,
  • набивка – синтепух, синтепон, вата, дрібні клаптики і т.п.,
  • наповнювач – кісточки вишні (рис, горох).
[adsense]

Спочатку роботу проводимо з кісточками:

вимиваємо їх гарненько, кип’ятимо у воді з додаванням невеликої кількості оцту, ще раз обмиваємо під проточною водою і гарненько просушуємо.

робимо грілку-іграшку 1Ми зробимо лапки зайчика тільки наполовину одягненими в рукава. А зовнішну сторону вух зшиємо з тканини з малюнком.

Теперь потрібно зшити деталі, звернувши увагу на головну деталь: тільце зайчика залишається непрошитим, тобто прошиваємо лише голову. Після цього лапки набиваємо синтепоном і тимчасово відкладаємо.

Беремося за голову:

Вивертаємо на лицьову сторону, набиваємо синтепоном. Після цього робимо так, щоб синтепон, не вивалюється з голови в тільце, де знаходитимуться вишневі кісточки.

робимо грілку-іграшку 2Для цього потрібно прокласти шов між тільцем і головою, але не до кінця. М’який наповнювач випасти не зможе, а головка не здаватиметься окремою від тулуба.

Далі приступаємо до самого важливого і відповідального – зшиваємо тільце. Це зручніше буде робити вручну. Вивертаємо зайчика навиворіт і зшиваємо, по ходу справи, також пришиваючи і лапки.

Краще заздалегідь відзначити їх місце розташування, так як можна пропустити момент їх приєднання.

Так у нас вийде мішечок, всередині з лапами і головою. Необхідно залишити маленьку дірочку такого розміру, щоб крізь неї можна зайчика нашого вивернути. Тут діє одвічна істина маленьких тваринок: якщо голова пролізе, то і все інше пролізе!

робимо грілку-іграшку Краї дірочки обшивають таким самим швом – якраз через цю дірочку і будемо засипати кісточки. Кісточки в грілку зручно засипати за допомогою воронки, яку можна зробити з верхньої частини пластикової пляшки або паперу.

Потім зашиваємо дірочку, підвертаючи краєчки всередину.

робимо грілку-іграшку 4Отже, зайка вже схожий на себе, але не зовсім! Звичайно, адже у нього поки ще немає вух і хвостика?!

Вушка пришиваємо без проблем і переходимо до хвостіку. По окружності хвоста прокладаємо обметочний шов, затягуємо в «мішечок», потім набиваємо його синтепоном, пришиваємо до попки зайчика.

Сплячий зайчиськоОстаточний штрих – вишивання або малюванням мордочки. Ось, мабуть, і готова наша грілка!

В принципі, робота займе не більше 2-3 годин, а ось результат буде розчулювати і гріти дуже і дуже довго. Така грілка з кісточками вишні – прикольний подарунок, тим більше, це ще й іграшка.

Подаруйте своїм близьким і дорогим людям трохи тепла … і маленького зайчика! Удачи вам!