Кращий подарунок для батька руками дитини

Не встигли ми відійти від новорічних свят, як уже належить придумувати, що дарувати коханим чоловікам на 23 лютого.  Всім знайомим чоловікам, кого хочеться привітати, можна розіслати привітання з 23 лютого в СМС – їм буде приємно. А ще особливому чоловікові краще передати привітання особисто… навіть якщо він знаходиться далеко – пошукайте на сайті, можливо знайдеться такий рейс, який вам підійде за датою та по вартості?

Чоловіки цінують подарунки, особливо тепло вони приймають подарунки від дітей, саме тому ми вирішили показати вам простий майстер-клас як виготовити подарунокдля батька до Дня Захисника Вітчизни разом з дитиною.

Літачок – кращий подарунок для батька руками дитини

вітаємо тата з днем захісника вітчизни

Нам знадобиться:

  • Картон
  • Сірниковий коробок
  • Ножиці
  • Клей
  • Фломастери чи олівці

Хід роботи:

літачок з картону для тата

Відрізуємо тонку смужку від картону, складаємо її навпіл і приклеюємо до сірникової коробки, як показано на малюнку.

Примітка: За бажанням сірникову коробку можна обклеїти кольоровим папером або розфарбувати фарбами.

як зробити літачок для батька

Вирізаємо смуги більше за шириною, закруглюємо кути – це будуть крила. Крила також приклеюємо до коробки (знизу і зверху) поверх хвоста (див. малюнок).

паперовий літачок

Приступаємо до виготовлення хвоста для літака. Відрізаємо невелику смужку з картону, згинаємо в трьох місцях (див. малюнок) і приклеюємо до кінця хвоста.

літачок для тата

так вони виглядатимуть зверху

Тепер можна прикрасити літак пропелером, зірочками або квіточками за бажанням дитини. Дівчатка частіше декорують літачок квітами, а хлопчики зірками, чи ще якимись символами військової слави.

Можна додати до літака листівку із привітанням, або зробити аплікацію з використанням сімейного фото, щоб у літаку була вся родина!

Дайте волю фантазії та почуттям. Все буде добре, і батькові цей подарунок залишиться приємним спогадом, яким він пишатиметься та про який розповідатиме друзям!

подарунок татусю на 23 лютого

Не буде зайвим вивчити з дитиною гарного віршика для улюбленного татуся до такого свята.

Жоден батько не встоїть перед таким оригінальним подарунком на 23 лютого.