Подарунок для брата

Скоро у мого брата день народження. І я знову ламаю голову над подарунком. Начебто, все, що йому потрібно в нього є. Ось якби існували такі чарівні магазинчики, щоб прийшов туди і сказав: запакуйте менi, будь ласка, на подарунок найщасливіше, довге, яскраве і цікаве життя для брата Ось це і був би найкращий подарунок братові від сестри! Щось схоже можна знайти – повірте мені 🙂

навчальний політ на літаку

Я б, звичайно, хотіла в цей раз його здивувати і подарувати що-небудь незвичайне і при цьому, щоб в цей подарунок була вкладена моя душа, моя енергетика. Я довго думала, що ж я можу для нього зробити. І тут, я згадала його потертий і старий чохол для його робочого планшета. Еврика! І судорожно приступила до пошуків майстер-класів з виготовлення чохлів на просторах Інтернет-ресурсів.
Майстер-класів виявилося багато, але в одному все було надто складно, в іншому мені не подобався вигляд самого чохла. І раптом мені попався простенький, функціональний і миленький на вигляд чохол. Ось його я і буду робити, заодно і вам розповім.

Подарунок для брата: чохол для планшета

чохол для планшета

Для чохла нам знадобиться:

• щільний картон, повсть або шкірозамінник або шкіра (власне кажучи, з чого буде зроблений сам планшет).
• ножиці,
• голка,
• нитки,
• клей,
• липучка,
• гумка
• і щось для декору, якщо забажаєте.

Але я вже взяла таку тканину, яку декорувати не потрібно, вона і так була красива.
Отже, приступимо!
Спершу, вирізаємо картон за розміром планшета, потім вирізаємо тканину, тільки тканину потрібно вирізати з припуском 1-1,5 см. Далі ми приклеюємо нашу картонну основу на тканину і загортаємо виступаючі краї тканини таким чином, щоб їх не було видно. Обов’язково не забудьте зробити зазор між двома картонка, щоб можна було потім закривати сам чохол. Виходить щось на зразок книжки.

Наступним етапом буде виготовлення кріплень для нашого ноутбука. Для цього потрібно вирізати дві шкіряні смужки по 15 см в довжину і 1 см в ширину, але їх ще потрібно буде розрізати навпіл. Разом у нас повинно вийти 4 смужки. Їх ми вклеиваем на кути нашого чохла, вони то і будуть тримати наш планшет. Для надійності ще приклеюємо дві гумки для фіксації планшета.
Тепер, щоб приховати негарне картонне дно нашого чохла, потрібно вирізати з такої ж тканини або можна будь-який інший для контрасту, прямокутник трохи менший, ніж сам планшет і вклеїти його на місце картону.
Все це необхідно прошити, для надійності, щоб потім не було неприємних сюрпризів у вигляді розбитого планшета.
Ну, і нарешті, застібка! Для цього беремо невеликий шматочок тканини, з якої робився сам планшет, і пришиваємо до нього липучку, другу частину, і вау-ля! Наш чохол готовий!