Портрет в манері аплікації з рослин

Звідки ви берете натхнення? Іноді просто з життя, зі спілкування з близькими людьми, а іноді із зовсім незнайомими… Натхнення приходить від споглядання за природою, за усім живим та неживим… А іще від прочитаного. Деякі твори не відпускають думки, захоплюють і народжують якісь образи, які потім виходять у світ у вигляді творчої роботи. Були часи, коли за гарною книжкою треба було побігати, записатися у чергу, переплатити. А зараз книжковий інтернет-магазин може бути у нас просто в кишені – на смартфоні, наприклад 🙂

Я, як художник, люблю малювати людей. Це дуже цікаво Це не фото – це моє бачення людини, моє до неї відношення. Але, головне, щоб людина, яку малюєш, теж впізнала, відчула там, на полотні чи папері себе, і разом з тим, наші взаємини. Навіть, коли малюєш незнайому людину, ти відчуваєш її енергію і складається якесь враження, яке й можна передати у портреті.

А є такі художники, які можуть не тільки фарбами та пензлями малювати картини, а навіть травинками та квітами. Ось, подивіться на таку красу. Може натхненням до портретів слугували звичайні люди, а може герої літературних творів….

Портрет в манері аплікації з рослин

Я б сказала, що тут зображені пори року від весни до осені. У кожно портрета є свій характер, хоча вони виглядають, як одна серія. У цих чудових творах відчувається манера майстра, його особливий погляд.

Образи казкових персонажей, літературних героїнь, історичних постатей можна роздивитись у портретах, зроблених в манері аплікації з рослин.

Як навчити дітей аплікації з рослин

Вже на сторінках нашого сайту ви бачили майстер-класи про аплікації з рослин для дітей. Тут можна використовувати більші за розміром елементи, щоб було зручніше і скоріше робити картину. Але треба навчити дітей бачити і дрібниці, які і роблять творіння більш цікавим і привабливим. На прикладі портретів з рослин, можна показати як поєднати малюнок з природними матеріалами, як обробити дрібні деталі, як передати динаміку, характер.

Дитячі роботи теж заслуговують уваги та захоплення. Ось вам декілька прикладів дитячих робіт:

дитячі аплікації з рослин

Читайте дітям казки та вірші. а потім робіть з ними аплікації з рослинних матеріалів. Це дуже цікаво і розвиває у дитини уміння бачити світ з різних боків, вміння передати свої почуття в творчих роботах.