Чим прикрасити вітальню?

Якщо у вас виникло питання чим прикрасити вітальню, то у нас є відповідь. Найпростіша, але дуже приваблива техніка “квіллінг” – візерунки зі смужок паперу виглядають об’ємно і цікаво. Для виготовлення квіллінгу достатньо знайти гарний малюнок олівцем чи пером. Головне, щоб це було намальовано лінією.

Картинка для вітальні

Зробимо своїми руками картинку щоб прикрасити вітальню

Сюжети можуть бути різноманітними. Будь-які комахи, пташки, тваринки, рослинки, люди – будь що може бути зображено таким чином. Пропоную подивитись на зразки, які я знайшла для вас. Вони такі чарівні.

панно для вітальні

Картинки для прикрашання інтер’єру бувають просто з білого паперу на білому фоні, а може на темному для контрасту. А ще красиво, якщо і фон кольоровий, і смужки, з яких викладено картинку теж кольорові.

декоративне панно з паперу

Це означає, що нам знадобляться :

  • папір білий чи кольоровий
  • ножиці
  • клей
  • Рамка для фото без скла

Виготовити таку картинку не важко. Потрібно тільки сісти, охайно все нарізати, щоб краєчки смужок були хоч з однієї сторони рівними. Тоді буде легко приклеїти до листа будь-яку частину малюнка. Насправді ваш виріб буде складений з багатьох смужок різної довжини, але однакової (і то не завжди) ширини.

картинка для вітальні квілінг

Щоб зробити закручені деталі для вашого візерунку, треба рівну смужку зігнути об ножиці, притиснувши її до них пальцем і провести різким рухом. Такі загогуліни можна робити в різні сторони. Тоді вони стають схожі на 8 🙂

чим прикрасити вітальню

Робота над  картинкою для вітальні захоплює, тому не забувайте і про інші свої справи. Або зробіть не одну, а декілька картинок. Якщо вам багато не потрібно, то даруйте їх друзям – вони будуть у захваті!

як красиво декорувати вітальню

А ще можна технікою квіллінг робити чарівні сережки.