Як робити прикраси власними руками

виготовлення прикрас власними руками

Прикраси, за способом виробництва, можна розділити на дві групи – виконані за виробничим технологіям і зроблені вручну. Для виготовлення ювелірних прикрас власними руками та біжутерії з металу, потрібно не тільки талант художника, а й спеціалізовану освіту, і обладнання.

Плетіння бісером

А от для виготовлення прикрас в біжутерних техніках потрібно не тільки придбати фурнітуру для біжутерії та спеціальні інструменти, адже тут ми маємо справу з готовими намистинами і стеклярусом. Техніка бісероплетіння – це тільки одна з різноманітних біжутерних технік, але вона має свої стилістичні обмеження.

Прикраси з намистин

як робити прикраси власними руками

Найкрасивіші прикраси створюються з декількох біжутерних технік – базових, дротяних, текстильних. Прикраси робляться легко. Виготовлення прикрас з намистин – дуже легка справа. І зовсім не обов’язково для цього мати схильності до рукоділля або отримувати спеціалізовану освіту. Все, що вам потрібно, це трішки бажання і гарний настрій.

Інструмент для створення біжутерії

Не обов’язково відразу робити складні схеми, краще почати створення біжутерії з технік нанизування, “вузлів” або “шпильок”. Для цього вам знадобляться вибрані вами матеріали і базовий біжутерний інструмент – круглогубці. Цей інструмент потрібен для того, щоб виготовляти вушко на металевій основі, наприклад для сережок.

Біжутерія дуже економічна

Прикраси, які зроблені вашими руками, істотно економлять ваші час і гроші. Це є важливим чинником при виготовленні біжутерії для себе або для інших, в якості подарунків. Економічність робить виготовлення прикрас біжутерними техніками досить прибутковою професією. Адже рентабельність такої біжутерії дуже висока, а кінцева вартість прикрас перевищує собівартість витрачених матеріалів у кілька разів.

квітка власноруч

Наприклад, на виготовлення простих сережок у вас піде до 10 хвилин вашого часу. Рентабельність такого прикраси складе 500-700 %. Якщо ж ви виготовляєте більш дорогі прикраси, то рентабельність, звичайно, пропорційно знижується, а прибуток збільшується.

Біжутерія завжди ексклюзивна

Якщо ви будете працювати з біжутерними техніками, то це дозволить вам створити ексклюзивні прикраси, яких ні в кого не буде. Ви самі можете придумати унікальні намиста або сережки, на які інші будуть заздрісно задивлятис . Все залежить тільки від вашої уяви.

прикраси власними руками

Якщо в магазині ви побачили прикрасу, яка вам сподобалося, то можна приділити пару хвилин свого часу і зробити його самому, повторивши фасон в вподобаних кольорах і з доступного матеріалу.

Використовувати біжутерні техніки можна не тільки для створення браслетів, намиста і сережок. Якщо проявити фантазію, то вдасться зробити унікальні елементи гардероба або міні- декору вашого житла.

Прикраси власними руками для всього

Наприклад, більше ні в кого ви не знайдете туфель з ламбрекенами зі скла, штор з намистин або багатометрового намиста з перлів. Ще важливий момент – ви самі можете полагодити прикраса або поміняти в ньому якісь елементи. Ви своїми руками зможете створити те, що не завжди є можливість придбати.

Та й не треба тепер годинами ходити по магазинах у пошуках нового аксесуара для своєї сукні. Ви можете зробити прикрасу відповідної моделі, потрібного кольору, не виходячи з дому. Широкі можливості застосування біжутерних технік біжутерная техніки можна застосовувати не тільки для створення унікальних прикрас, але і використовувати для виробництва аксесуарів для одягу, сумок, взуття, предметів інтер’єру.

прикраси для всього

В одязі фрагменти біжутерії використовують у вигляді поясів, бретелей, підв’язок, брошок, підвісок. Також елементи гардеробу часто декорують вишивкою. Для коханої сумки можна робити ручки у вигляді ланцюжка, прикрасити її підвісками. Для взуття використовують композиції з бісеру, розміщуючи їх на носку, підборах або халяву.

За участю різноманітних біжутерних технік виготовляють абажури, світильники, свічники або підвіски для люстр. За допомогою техніки макраме можна сплести штори, прикрасивши їх підхватами з бісеру. Намистини і стеклярус включають в невеликі букетний композиції, їх вплітають у волосся, використовують в декоративних скульптурах для прикраси інтер’єру.

Чого тільки можна придумати, щоб виготовити на дозвіллі з біжутерних технік. Це і крашанки, і шахівниця, і нашийник для улюбленого собаки.

Творче натхнення

Найкрасивіші і гармонійні прикраси виходять тоді, коли разом з технікою бісероплетіння та іншими використовуються різні види рукоділля – в’язання, плетіння, макраме, вишивка, шиття. Біжутерні техніки можна використовувати не тільки з метою прикраси будинку та одягу. Їх часто використовують в різних фото, відео і рекламних проектах.

творчість і бізнес

Представник будь-якої професії сьогодні може придумати свій спосіб використовувати різні варіанти біжутерних технік у своїй діяльності. Бажаємо Вам творчої насолоди!