Прикраси до Нового року. Овечка Тільда

Дивовижні прикраси до Нового року можна зробити тільки своїми руками, додавши по трошки душі до кожного виробу. Саме такий декор найбільше вразить всіх гостей і порадує близьких. Вони такі милі – ці прикраси з тканини в стилі Тільда. Здається, що вони прийшли просто з новорічної казки…

Цей рік – рік Вівці чи Кози ми готуємось зустрічати ретельно. Давайте зробимо власноруч гарненьку, але таку стриману і навіть трохи стриману ляльку з тканини – Овечка Тільда.

Майстер-клас: Овечка Тільда

Овечка Тільда

Нам знадобляться:

  • тканина (полотно)
  • кольорова тканина для прикраси
  • нитки в тон полотну
  • нитки для прикраси
  • гудзики для декору
  • пензлик
  • туш канцелярська (чи фарба акрилова)
  • наповнювач (вата, синтапон, тощо)

Хід роботи:

Зробіть викрійку овечки за шаблоном. Такий шаблон можна знайти в інтернеті, а можна намалювати самостійно на свій розсуд. Розмір обирайте теж на свій смак.

Зшийте основні частини, залишаючи невеличку дірочку, в яку можна буде вкласти наповнювач, а потім охайно зашийте.

як шити овечку Тільду

Тепер пришиємо хвостик до тіла овечки Тільди. Для цього треба згорнути невеличких шматочок тканини трикутничком і пришити позаду.

як зробити хвостик вівці Тільді

Щоб зробити вушка Тільді, треба зшити з деталей овальні вушка, вигорнути, скласти “вареничком” і пришити по боках голови.

як зробити вушка овечці Тільді

Тепер беремось за декор Овечки Тільди. Прикраси, зазвичай, тут стримані, невеличкі, тоді все виглядає стильно. Вирізаємо сердечко чи квітку з кольорової тканини і пришиваємо на боці вівці. Можна додати ще якийсь елемент – дзвоник, гудзик чи щось ще.  На шию прив’яжіть стрічку з кольорових ниток чи тасьми. Прикрасити вівцю буде доречно гудзиками замість ніжок. Вона буде схожа на іграшку-каталку, яку так полюбляють діти.

Тепер намалюємо очі нашій вівці. Це будуть просто крапочки, але зробіть їй приємний “вираз обличчя”. Ось і готова наша новорічна прикраса під ялинку, щоб символ року приніс нам і нашій родині справжнє щастя.

Бажаємо вам Щасливого Нового Року і веселого Різдва!