Найгарніші прикраси з полімерної глини

Все більшу популярність між модниць і любительок незвичних дрібничок, набувають прикраси з полімерної глини. Бо вона, дійсно, дуже гарно виглядає в виробах і легка у виготовлені.

прикраси з полімерної глини

Що таке полімерна глина?

Полімерна глина – це матеріал, застосовуваний для ліплення, що нагадує глину або пластилін.

Ця пластична глиняна основа є найпоширенішим матеріалом при виготовленні всіляких ліпних робіт, прикрас, аксесуарів і предметів декору.

Відмінною властивістю полімерної глини від подібних матеріалів є надзвичайна м’якість і пластичність, що дуже важливо при ліпленні, а так само придбання хорошою міцності після теплової обробки.

каблучка і сережки з полімерної глини

Таким чином, виготовані в домашніх умовах вироби з полімерної глини, за допомогою духовки, при нагріванні і невеликій витримці, стають досить твердими і міцними немов пластик.

Велике розмаїття кольорів і відтінків полімерної глини, а так само напівпрозора, флуоресцентна і пластика з добавками у вигляді блискіток, дозволяють виконувати яскраві і незвичайні вироби і прикраси з полімерної глини.

[adsense]

Прикраси з полімерної глини

Кожна модниця знає, що для того щоб виглядати стильно і красиво, свій образ необхідно доповнювати оригінальною і відмінною штучкою. Але не завжди в магазинах можна знайти аксесуар або біжутерію, які б підійшли до вбрання і відповідали вашому стилю, особливо якщо ви хочете, щоб виріб був незвичайним і ексклюзивним.

комплект прикрас з полімерної глини

Найкращим рішенням для цієї задачі стануть неймовірні прикраси з полімерної глини, зроблені власноруч. Велика розмаїтість яскравих і забавних виробів з пластики і необмежені можливості полімерної глини, нікого не залишать байдужим і приведуть у захват навіть саму завзяту модницю.

До того ж, у зв”язку з розвитком мистецтва ліплення з полімерної глини, існує величезна кількість ексклюзивних і єдиних у своєму роді авторських прикрас та аксесуарів, придбати які з легкістю можна практично у всіх інтернет магазинах, присвячених ручній творчості.

Прикраси з полімерної глини своїми руками

Вироби з полімерної глини, виконані своїми руками гарні тим, що створюючи прикраси, можна бути впевненим у їх унікальності та індивідуальності. При цьому виготовлені прикраси будуть відповідати вашим смакам і уподобанням, мати потрібну форму і колір, а тако ж будуть виконані в бажаній техніці за допомогою самостійно підібраних матеріалів.

прикраси з полімерної глини

прикраси з полімерної глини

Процес виготовлення прикрас з полімерної глини достатньо не складний. Для роботи з пластиком вам не знадобляться багато знань і умінь, завдяки чому кожен бажаючий легко зможе освоїти техніку і всі тонкощі виконання таких чудових виробів.

Вироби з полімерної глини виходять дуже оригінальні, модні, красиві та яскраві. Найголовніше, що ексклюзивні прикраси з пластику, виконані своїми руками, допоможуть виділити вас з натовпу, а та підкреслити вашу індивідуальність і неординарність.