Прикрашання тортів мастикою

Для тих, хто хоче порадувати себе не тільки смачною, а й неймовірно красивою випічкою, пропонуємо вам виконати прикрашання тортів мастикою.

Прикрашання тортів мастикою

Мастика для прикраси тортів

Кондитерська мастика – це один зі складових матеріалів, який використовують для прикраси тортів та іншої випічки, а також для виконання окремих кондитерських елементів декору.

Мастику виготовляють з різноманітних компонентів, в основі яких лежить цукрова пудра. Кондитерська мастика буває декількох видів, залежно від рецепту приготування: на основі маршмеллоу – м’яких повітряних цукерок, молочна мастика, желатинова, білкова і марципанова.

При виготовленні та оздобленні тортів, для зміни кольору і аромату мастики, додають різні харчові добавки у вигляді барвників та ароматизаторів.

На даний момент в кожному кондитерському магазині можна знайти великий вибір тортів, які прикрашають мастикою, кремами і шоколадом – на будь-який смак і до будь-якої події, і, також, роблять незвичайні торти на замовлення.

Але ж набагато цікавіше і приємніше проявити фантазію і майстерність, приготувавши власний унікальний шедевр за допомогою незвичайної прикраси тортів – мастики.

торт з мастикою

Прикрашання тортів мастикою своїми руками

Випікаючи черговий торт, кожна господиня хоче вразити і порадувати своїх рідних і близьких оригінальним і приголомшливим виглядом своєї власної випічки.

Правильно і смачно приготувати, а тако ж виконати відповідну і незвичайну прикрасу торта – справа не проста, тим більше, якщо ви печете в домашніх умовах і без спеціальних інструментів і пристосувань.

При самостійному прикрашанні тортів, необхідно намагатися оформлювати їх оригінальним і своєрідним чином, втіливши в реальність всю свою уяву і талант, після чого отримані в домашніх умовах торти, багато в чому будуть перевершувати по якості й красі магазинну випічку.

У створенні справжнього витвору мистецтва без особливих зусиль і витрат, вам допоможе прикрашання тортів мастикою.

торт прикрашений мастикою

торт прикрашений фігурками з мастики

Справжня прикраса для тортів – це кондитерська мастика

Найкращий і відповідний матеріал для прикраси тортів мастикою є кольорові маршмеллоу – маленькі цукерки подібні зефіру. Вони є більш практичними і зручними при оформленні тортів, тому що чудово ліпляться, тримають форму, а також перефарбовуються.

З приготованої кондитерської мастики можна виконувати різноманітні малюночки і об’ємні фігурки будь-яких розмірів і забарвлень, надавати торту рівномірну гладку поверхню, приховуючи при цьому, невелички недоліки і вади.

торт прикрашений мастикою

Оформлення тортів мастикою на основі маршмеллоу може бути найрізноманітнішим – від витіюватих плоских фігурок і написів до квіточок і повноцінних об’ємних скульптур, у вигляді тварин і різних предметів, залежно від вашої уяви і здібностей до художнього ліплення.

Прикрашання тортів мастикою – заняття творче і трудомістке, але дуже гідне і вражаюче. Тому не бійтеся пробувати оформляти торти самостійно і ви залишитеся задоволені результатом .