Проліски з гофрованого паперу

Проліски з гофрованого паперу додадуть весняного настрою в вашому домі. А ще можна зробити з вашою дитиною такі чарівні проліски для бабусі на 8 Березня.

Майстер-клас: Проліски з гофрованого паперу

проліски з паперу

Матеріали для роботи:

  • – половина кокоса
  • – пінопласт
  • – сизаль
  • – декоративний дріт зеленого кольору
  • – гофрований папір (білий, зелений, жовтий)
  • – клей ПВА

Як робляться проліски з гофрованого паперу

З декоративної дроту і вати зробіть потрібну вам кількість стебел з тичинками. Для того щоб пелюстки були одного розміру, створіть лекало.

як робити проліски з гофрованого паперу

 На один пролісок вам знадобиться три пелюстки побільше, і три трохи менших розмірів. Створіть лекало (по одному пелюстці ) з щільного паперу або картону, а потім перенесіть контури на гофрований папір.

Проліски з гофрованого паперу

Для початку приклейте до тичинки менші пелюстки, а потім зверху приклейте пелюстки, які побільше.

Дрібно наріжте папір жовтого кольору. У чашечку отриманої квітки капніть невелику кількість клею, а потім присипте його нарізаним папером.

як зробити проліски з гофрованого паперу

Стебло (дріт) щільно обмотайте папером зеленого кольору, а кінці зафіксуйте клеєм, щоб стебло не розмоталось. Виріжте з зеленою гофрованого паперу листя так, як показано на зображенні, обмотайте листя навколо кінця дроту, і зафіксуйте папір звичайним клеєм ПВА.

як робити проліски з гофрованого паперу

Тепер вам залишилося красиво увіткнути отримані квіти і листя в ту основу, яку ви собі придумали, щоб створити чудову весняну композицію.

ніжні проліски з паперу гафрованого

Підсніжники з гофрованого паперу можна поставити в невелику вазу або гарний стакан. А можна зробити основу з пенопласту, оформленим сизалем, вони все одно будуть виглядати красиво, і приносити вам гарний весняний настрій.