Легка підвіска для дитячої кімнати своїми руками

Чомусь я завжди мріяла, щоб в дитячій кімнаті на шпалерах були птахи. Бажано, щоб вони були схожі на казкових пташок з чарівним пір’ячком.. Я шукала такі шпалери, але виявилось, что не так просто їх знайти, або вони були занадто дорогі. А зараз я зайшла на один сайт, де можна замовити фотошпалери Walldeco просто чарівні. Там і птахи, і рослини, й метелики зовсім як в моїх мріях. А якщо додати ще й щось зроблене своїми руками, то дитина буде жити як в казковому садочку.

Дитяча кімната – це особливе місце в нашому домі. Красива і легка підвіска для дитячої кімнати буде дуже гарною прикрасою, а головне, маленькому мешканцю цієї кімнати буде на що дивитись, буде що вивчати, буде на чому зосередитись.

Красива підвіска для дитини. Ідеї, фото

Зробити таку підвіску для своєї дитини зовсім не важко. Головне придумати, що саме ви збираєтесь зробити, який буде “сюжет”.підвіска для дитячої кімнати

Підвіска для дитячої кімнати, де буде жити дівчинка

Дівчатам краще за все повісити прикрасу з зображенням пташок, квіточок, янголів, метеликів.

Кольори всіх деталей підвіски повинні бути досить яскравими, різнокольоровими, приємними і на погляд, і на дотик.

i8byuaMCxSE

Підвіска для кімнати хлопчика

Для хлопчиків вибрати елементи для підвіски – літаки, повітряні кулі, пароплави тощо. Головне, щоб ці деталі підвіски були цікавими, щоб дивитись на них було приємно.

zR3h09PzIaQ

Зробити такі підвіски можна з дуже різних матеріалів: папір, пластик, тканина, картон. Ми підібрали для вас взірці підвісок з фетру. Вони навіть виглядають м’якими, тепленькими, приємними. Це саме те, що підійде для маленької дитини.

Da1dtcWttok

lCfw7Rg9e3s

Можна обрати для підвіски музичну тематику, чи зробити акваріум.. Таке підійде і для дівчатка, і для хлопчика.

GKPaWsn4biw

Підбирати можна з огляду на інтер’єр, а можна просто зробити щось таке, що подобається вам самим. А може у вас є план з приводу того, ким виросте ваша дитина.

Якщо у вас буде підвіска для дитячої кімнати, то можете розраховувати на те, що хоч якийсь час ваша дитина зможе бути одна, а ви тим часом вільно займетесь своїми справами.

Щоб було цікаво вашій дитині

Але, щоб вашій дитинці було цікаво роздивлятись підвіску, спочатку самі з ним разом розглядайте і коментуйте те, що бачите. Це буде приємно для вас обох і корисно також і для дитини і для батьків.

Все, що ми робимо для своїх дітей власноруч, іде на користь, бо несе саму добру енергію в світі.

R-M5EtXqFhM

Бажаємо вам, любі наші, творчого натхнення і вдалої роботи.