Равлик – Тільда

Подорож – це завжди цікаво та приємно. Не дарма кажуть, що не має значення в яких старих кедах ти гуляєш в Парижі. Побачити світ, інших людей, їх побут, культуру можна не тільки в телевізорі чи в Інтернеті, а купивши дешеві квитки на літак на такому сайті, як AVIAPOISK.RU і відправившись в подорож.

дешеві авіаквитки

З будь-яких поїздок ми зазвичай привозимо не тільки враження, спогади та фото, а й якісь дрібнички, сувеніри, вироби майстрів тієї місцевості. В скандинавських країнах дуже розповсюджена техніка “печворк” та виготовлення ляльок з тканини. Вони такі гарні, такі зворушливі. Лялька Тільда вже не одне сторіччя знайома всьому світові.

Тепер, завдяки інтернету, майстрині в будь-якому місці можуть засвоїти таке ремесло. Для виготовлення ляльки Тільди потрібно мати клаптики тканини різного кольору, фактури, тасьму, гудзики, нитки, голку, швейну машину (не обов’язково, бо можна шити і руками) і бажання. Якщо вам важко відразу зробити ляльку у вигляді дівчини, то почніть з простого – зробіть равлика. Равлики такі приємні і такі симпатичні. А робити їх не дуже важко, але в той же час і цікаво. Давайте спробуємо зробити це разом.

Равлик – Тільда

Хочете навчитися шити равликів Тільда? Тоді ласкаво просимо на майстер клас.

Нам знадобиться:

  • – ножиці
  • – голка
  • – нитки
  • – тканина (рекомендується використовувати в основному натуральні тканини: льон, бавовна, бязь або шерсть. Добре підходить фланель і фліс)
  • – набивання (як набивання можна використовувати синтепон, халофайбер).

Викрійка

викрійка равлика Тільда

1) Для початку треба роздрукувати викрійку на принтері (або перенести на папір). Викрійка може бути будь-якого розміру на Ваш розсуд.
2) Підбираємо матеріал і переносимо викрійку на тканину. Тканину бажано підколоти голочками, щоб не було зрушень.

3) Прошиваємо деталі, залишаючи у тільця отвір, на викрійці вказано пунктиром, а на раковині НЕ застрочують низ і залишаємо припуск 0,5-1 см.

4) Вивертаємо равлика, якщо тканина сильно пом’ялася, то її можна пропрасувати праскою.
При необхідності, перед тим як вивернути, тканину на згинах обережно надрізають ножицями, не доходячи до шва 1-2 мм.

як шити равлика

5) Набивати нашого равлика треба дуже щільно, але так, щоб не було грудочок.

6) Зашиваємо тільце потайним швом.

7) Раковину краще підігнути (залишені 0,5-1 см) і акуратно наметати. Так вона рівніше і значно простіше пришивається до тіла равлика.

Майже все готово. Залишилось намалювати равликові обличчя. Воно має бути веселим. Для цього малюємо очки і рум’янець.

Очки у Тільда вишивають муліне (французькими вузликами) або розфарбовують акриловими фарбами для тканини. Можна спробувати пришити намистинки. Рум’янець створюють або звичайними сипучими рум’янами (без масляної складової), або акриловими фарбами, або за допомогою олівців (треба пошкребти грифель лезом і розтушувати ватною паличкою).

За бажанням раковину равлика теж можна прикрасити. Для цього підійдуть гудзики, стрічки, бантики, різні нашивки або подушечки (їх потрібно зшити самим, підібравши за кольором равлика).

Равлик - Тільда