Рамка для фото з морських скарбів

Нещодавно я переглядала свої старі фотографії і натрапила на фото з численних подорожей до Єгипту. І тут же на мене нахлинули приємні спогади. Ця казкова атмосфера, дивовижне поєднання пустиних гір з блакитним морем, пряний аромат сходу і шалено красивий підводний світ.

Египет

Одне з найяскравіших моїх спогадів, це коли мій єгипетський друг прийшов до мене в готель з ластами для дайвінгу  та провів для мене незабутню підводну екскурсію.

Погружение в красном море

Я поринала не глибоко, але і цього було цілком досить, для того щоб розглянути весь цей дивовижний і таємничий підводний світ! Таких красивих і незвичайних риб я ніколи не бачила, а ювелірні корали так і манили до них доторкнутися.

красное море

Червоне море (араб. البحر الأحمر Bahr el-Ahmar, івр. ים סוף Yam Suf, фр. Mer Rouge) – внутрішнє море Індійського океану, розташоване між Аравійським півостровом і Африкою в тектонічної западині. На півночі море примикає до Суецького перешийку, який розділяє два затоки: Суецький і Акаба, – через Суецький канал з’єднується з Середземним морем, а з Аравійським морем на півдні з’єднується Баб-ель-Мандебською протокою («Врата сліз») з Аденскою затокою. Червоне море – одне iз самих солоних, якi входять до складу Світового океану.

Дивлячись на ці прекрасні фотографії у мене виникла ідея зробити рамку для фото і прикрасити її мушлямi і шматочками коралів, які я підібрала на березі в останній поїздці.

Рамка для фото з морських скарбів – мастер-клас

  • сама рамочка,
  • клей,
  • черепашки (можна кілька видів), шматочки коралів,
  • лак або глазур

ракушки и кораллы

Оформлення рамки черепашками слід починати з підготовки робочого матеріалу – вимити і просушити черепашки, і впорядкувати їх за кольором, типом і розміром. Потім потрiбно скласти візерунок з черепашок без клею. Після того, як візерунок визначено, починаємо клеїти мушлi.

Для закріплення черепашок на основі, використовуємо гарячий клей. Починати декорування краще з великих раковин, намагаючись розміщувати їх на поверхні основи якомога більш рівномірно. Потім проміжки між великими черепашками поступово заповнюються все більш дрібними видами раковин, а додаткові матеріали (намистини, бісер, блискітки) кріпляться в самому кінці.

рамка для фото из ракушек

Коли клей застигне, покрити поверхню рамки прозорим лаком або глазур’ю і знову залиште висихати. Рамка готова!

Так само з морських сокровищ можна зробити люстерко, настінні подарункові годинники, шкатулку і багато інших корисних речей.

Я обов’язково зроблю рамку з черепашок для своїх дорогоцінних спогадів з чарівного відпустки! Мрійте, подорожуйте і підживлює ідеями!