Розвиваючий килимок своїми руками для дітей різного віку

Коли малюк починає реагувати на іграшки, сидіти, повзати, досліджувати світ, йому потрібно допомогти. Розвиваючий килимок – це продумана територія, де дитина може розглядати, торкати, тягти, пробувати на зуб все, що для нього підготували турботливі дорослі. А коли вже малюк підросте, ми порадимо вам зайти за посиланням на сайт та купити сучасну приставку. А поки що навчіть дитину сприймати світ.

розвиваючий килимок

Ще до народження дитини багато матусь вже планують те, як вони будуть розвивати свого вундеркінда. Вагітні жінки слухають гарну музику, читають хорошу літературу, розмовляють зі своїм малюком.

Розвиваючий килимок – допомога дітям та мамам

Іноді матусям потрібно, щоб їх дитинка побула одна, а вона тим часом зможе приготувати їжу, випрати, попрасувати, або просто перепочити. Для цього потрібно захопити малюка чимось цікавим і корисним для нього, і що не маловажно, безпечним. Розвиваючий килимок – чудове рішення! Впасти нікуди, вдаритися нічим, є що розглядати, торкати, та й ще погреміти, подзвонити …

Як вибрати розвиваючий килимок для дітей різного віку?

Вибираючи розвиваючий килимок в магазині, важливо звертати увагу на якість матеріалів, з яких він зроблений. Сумлінні виробники завжди піклуються про те, щоб не нашкодити дітям.

[adsense]

Зробимо розвиваючий килимок для малюка своїми руками з підручних матеріалів

А можна зробити килимок для розвитку дітей своїми руками.

Для цієї роботи ви знайдете в будинку все, що потрібно. Головне – це ваша фантазія і мета розвитку малюка. Для кожного віку потрібні різні матеріали і елементи.

Розвиваючий килимок для самих маленьких

Для зовсім маленьких достатньо буде просто тканин різної якості – з різною фактурою. Добре, якщо ви використовуєте баечку, атлас, вельвет, бавовну, хутро, джинс або льон. Всі тканини повинні бути безпечними для вашої дитини. Добре, якщо кольори будуть різні, щоб малюк міг розрізняти елементи розвиваючого килимка ще і за кольором.

розвиваючий килимок для малюків

Килимок для розвитку дітей після року

Для дітлахів постарше ми додамо об’єм. Опуклі деталі будуть залучати малюка, як будь-яка іграшка. Можна зробити так, щоб на цій деталі були шнурочки, стрічки, гудзики (тільки дуже міцно пришиті, щоб дитина не могла відірвати і проковтнути).
Коду дитина починає намагатися зав’язувати, застібати, шнурувати, то килимок для розвитку дрібної моторики буде чудесним помічником. Нашейте блискавки, деталі зі шнурівкою, із застібкою на гудзиках, на гачечки, на пряжках, на зав’язках стрічками ….

розвиваючий килимок для дрібної моторики

Ви знайдете багато цікавих елементів для розвиваючого килимка в своєму будинку. А як їх поєднати в красиве і таке важливе для розвитку дітвори виріб – це справа вашої фантазії і поставлених завдань.

розвиваючий килимок своїми руками

Розвиток дітей завдяки ігровому килимку

Ваш розвиваючий килимок може бути схожий на галявинку з квітами. А можна зробити грядку з овочами, які можна буде «посадити» або «зібрати з грядки», завдяки кишенькам для тканинних овочів або квіточок.
Килимок для розвитку може зображати вулицю з будинками, подвір’ям, дитячим майданчиком, де будуть драбинки, гірки, гойдалки, каруселі та персонажі, які там гуляють. На такому килимку можна показувати дітям де і як можна грати, а як потрібно себе вести за межами двору, на проїжджій частині дороги …

килимок для розвитку дітей

Можете зробити килимок-школу. Він буде схожий на розрізну абетку з кишеньками для букв і цифр. У таку школу ваші діти зможуть грати і самі, і з братиком чи сестричкою, а може з сусідською дитиною.

Чим старше діти, тим більше і складніше може бути розвиваючий килимок для ігор.

Ми від душі бажаємо вам і вашим діткам здоров’я, радості, творчого натхнення.