Світильники з жерстяних бляшанок. Майстер-клас для чоловіків

Тепло і затишок, зазвичай, влаштовують жінки, але є справжні чоловіки, у яких руки обидві праві, які вміють робити цими руками чудові речі. Затишок в садочку на дачі може стати заслугою чоловіка, якщо він візьме інструменти в руки і увімкне фантазію. До речі, багато чоловіків вміють і малювати, і робити чеканку або вирізає з дерева чудові витвори. Ми пропонуємо гарну ідею для чоловіків.

Майстер-клас для чоловіків: Світильники з жерстяних бляшанок

Світильники з жерстяних бляшанок

Робота потребує тільки старання та натхнення. Завжди можна знайти порожню банку з-під пасти, згущеного молока або пива. А далі вже настає чоловіча справа. Головне – це підготувати місце для роботи, щоб було зручно. Бляшанку потрібно помити, підкласти всередину брусок деревини, щоб можна було потім пробивати цвяхом стінку банки.

з чого можна зробити світильник

Найважливіше – обрати візерунок для світильника. Саме цей візерунок і буде відображатись навколо, коли в світильник ми поставимо свічку чи вставимо лампу. Зверху бляшанку потрібно пофарбувати чи в темний, чи в якійсь яскравий колір, щоб і вдень і увечері такі світильники з жерстяних бляшанок виглядали привабливо. Фарбу можна брати в аерозолі, а можна звичайну масляну фарбу пензликом нанести на наш світильник.

вибитий з бляшанки світильник

Красиві відблиски створять казкове середовище у садочку, чи на веранді, а може навіть на балконі в міській квартирі. Такі світильники можна підвішувати на гілках дерев, а можна зробити гірлянду з ажурних бляшанок, щоб було ще красивіше.

Уявіть собі, як приємно буде у прохолодний вечір сидіти поруч з коханим, закутавшись в теплий плед, притулившись одне до одного, з гарячим чаєм, та ще під мерехтінням світильників, які зроблені для вас з любов’ю.