Симпатичні різнокольорові шкарпетки для дитини

Нещодавно я натрапила в коморі на старий магнітофон мого брата. На цьому магнітофоні ми слухали популярну тоді музику, коли приходили гості, ми танцювали після застілля. Зараз вже немає тих касет, на яких були записані улюблені пісні та мелодії.. Зараз звичайний телевізор може піти у небуття, якщо він не перелаштується на новітні технології. Зрозуміло, що такі великі екрани шкода викидати за непотрібністю. Врятує ситуацію android tv box. Це і телебачення, і Інтернет, і бібліотека та ігри. Новий рівень використання домашнього телевізору на сьогодні найбільше цікавий як для людей похилого віку, так і для молоді, і для дітей. Головне тепер встановити чергу в родині 🙂

Багато майстринь, як і я, працюють під телевізор. Частіш за все ми не дивимось, а слухаємо фільми, спектаклі, новини, але це створює сприятливу обстановку для роботи. Я люблю в’язати під телевізором. До речі, я знайшла дуже гарний майстер-клас з в’язання шкарпеток для дитинки. Мені так сподобалось, що я теж вирішили спробувати нав’язати декілька пар на подарунки малечі. В’язати не важко, швидко, а результат дуже приємний. У мене безліч залишків красивих ниток – ось вони, нарешті, і знайдуть застосування.

Веселі різнокольорові шкарпетки для дитини

кольорові шкарпетки для дитини

Для роботи нам знадобиться:

  • нитки різного кольору однієї товщини
  • гачок
  • фантазія

Хід роботи:

Почнемо з носочку. Треба зв’язати невеличке коло, а від нього вже вийти на саму шкарпетку по розміру ніжки.

Коли ми дов’язали до сгибу ніжки, починаємо робити п’яточку. Для цього беремо половину кола і доводимо до кінця стопи, а потім завертаємо і з’єднуємо п’яту з носком – виходимо на верхню частину шкарпетки.

Дов’язавши до верху нам залишається прикрасити шкарпетки декоративними гудзиками, помпонами, бантиками, тощо.

Самі по собі такі різнокольорові шкарпеточки вже дуже нарядні. А вже літо закінчується, то вони скоро вже й знадобляться. Якщо ваша дитина не любить ходити в капцях, то в таких красивих і теплих шкарпетках їй буде дуже зручно і приємно.

Ось так. Можна нав’язати таких декілька на всі випадки життя – одні для дому, другі віднести в дитсадочок, треті залишити у бабусі, щоб дитина, коли залишається в гостях, могла вдягнути улюблені шкарпетки.