Найлегший спосіб зробити топіарій

Без перебільшень скажу, що це найлегший спосіб робити топіарій.

В основу був узятий майстер-клас по створенню букетів. Яких тільки топіарієв можна зробити! Це дуже красива і стильна прикраса для вашого дому.

Найлегший спосіб зробити топіарій

Матеріали для роботи:

  • штучні квіти
  • клей «Титан»
  • пластикова кулька
  • склянка
  • стрічечки
  • різнокольоровий грунт для акваріумів

Підготовка квітів

Щоб підготувати матеріали потрібно розібрати штучні квіти, але не потрібно різати стебла, просто акуратно зніміть із стебла сама квітка і листочки.

Маленькими ножицями зробіть в кульці акуратні невеликі отвори, щоб у нього можна було вставити квіти, але в той же час, щоб вони не випадали з нього.

як зробити топіарій

Поступово в отвір вставляйте квіти, але розраховуйте так, щоб вони не були занадто близькій один до одного, але і щоб не було «лисин».

як зробити топіарій

У проміжках між квітками зробіть ще отвори, щоб можна було вставити гілочки, листочки та інше. Це додасть трохи різноманітності у ваш топіарій.

Ваза для топіарія

Прозорий стакан наповніть грунтом, колір якого відповідатиме колірній гамі вашого букетика. Насипати грунт можна і упереміш, а можна зробити кілька різнокольорових шарів.

як зробити топіарій майстер-клас

Щоб камінчики добре взялися їх потрібно насипати потроху, після чого заливати клеєм, акуратно перемішуючи паличкою. Так робіть з кожним шаром грунту.

На цьому етапі роботи не пошкодуйте клею.

Найлегший спосіб зробити топиарий

Тепер вам залишилося найпростіше – стеблинка, на якій буде триматися ваш букетик. У принципі, можна використовувати і кабель в якості стебла. Але оскільки залишаються стеблинки від штучних квітів, то можна скористатися і ними.

як зробити топіарій майстер-клас

Для того щоб зробити ствол складіть кілька стеблинок, зафіксуйте їх ниткою або клеєм і обмотайте атласною стрічкою, або кількома.

Поки клей не застиг, вставте стовбур в стакан і одягніть на нього «шапку» з квітів. Прикрасити деревце можна бантиком або маленьким метеликом.

красивий топіарій

От і все, я ж казала що це найлегший спосіб зробити топіарій 🙂

Ви тільки подивіться – які ж вони бувають красиві!

красивий топіарій

Topiariy

 топіарій

топиарий

23708_640

Мені особисто дуже подобається цей майстер-клас: як зробити топіарій.