Сумка-шедевр з вишивкою

Зимові свята залишилися позаду. Але попереду ще стільки всього цікавого! Як же на всіх напасти подарунків? І ось, напередодні  першого весняного свята, я вирішила підготуватися заздалегідь. І всім своїм подругам вирішила зробити незвичайний подарунок-сумку з вишивкою своїми руками. Такі сумки зараз дуже популярні. Вони виглядають приголомшливо, а зробити їх самим не так вже й складно, особливо якщо є такий інтернет-магазин http://igolochka.com.ua/proizvoditeli/magiya-kanvy за допомогою якого можна значно спростити роботу.

Сумка-шедевр з вишивкою

Як створити сумку-шедевр з вишивкою

Найбільш незвичайний та доступний спосіб прикрасити вашу сумочку – це вишивка. Адже саморобні і само вишиті сумочки це неповторний, унікальний аксесуар, який допоможе створити свій оригінальний образ.

Для сумки з вишивкою нам знадобляться:

  • нитки,
  • голка,
  • полотно вишивки з тканиною-задником,
  • підкладка
  • матеріал для ручок
  • ваша фантазія

Залежно від ваших швачних здібностей, сама сумка може бути різною за ступенем складності. Якщо зробити найпростішу, то ось покрокова інструкція до вашої уваги:

Зістрочуємо по периметру з трьох сторін вишивку з тканиною-задником. Такий же форми зшиваємо підкладкову тканину для майбутньої сумки і поєднуючи вишивку з підкладкою вшиваємо ручки.

Ручками може служити все що завгодно-тасьма, мотузка, стрічки, сплетені в кіску, ланцюжки і пластикові ручки, куплені в магазині.

Удосконалювати таку сумку можна до нескінченності. Наприклад, пришити кишені, прикрасити мереживом або тасьмою. Найцікавіше, що сумку можна пошити з будь-якого матеріалу: оксамит, джинс, льон, шкіра. І в хід можуть піти старі, але улюблені речі. А якщо зовсім вже простий варіант: то можна купити готову сумку і прикріпити до неї вишивку.

Сумка з вишивкою

вишита сумка

Кілька порад по догляду за сумкою з вишивкою

Тканини, з котрих ви будете шити сумку треба випрати перед пошиттям, щоб уникнути неприємних сюрпризів у вигляді усадки або линьки тканини

Для довговічності вишивки потрібно зміцнити її з вивороту флізеліном.

Якщо ви бажаєте, щоб ваші нитки не вицвітали на сонцi, не вибирайте блакитні і фіолетові нитки, вони за визначенням менш світлостійкі