Сучасні вишиванки ручної роботи

Українські жіночі і чоловічі вишиванки повернулися у моду. Ще десять років тому вишитий одяг у народному стилі можна було побачити лише на свята, і переважно в західних областях України, проте з кожним роком мода та попит на вишиванки ручної роботи зростає. Їх купують на свята та для походів у церкву, дарують на дні народження, весілля та у якості пам’ятних сувенірів. З кожним днем все частіше вишиванки з’являються на вулицях, в офісах, торгівельних центрах і навіть школах у якості частини шкільної форми. Самобутня й різноманітна, українська сучасна вишиванка впевнено завойовує серця та прихильність людей по всьому світові.

вишиванка чоловіча

Неповторні вишиванки ручної роботи

Сучасний вишитий одяг має безліч варіантів фасонів та стилів вишивки. Окрім традиційних і дуже звичних вишитих сорочок, на вулицях міст ми вже не один рік бачимо молодь у вишитих етно-футболках, які чудово гармонують з джинсами та сучасними гаджетами. З’являються варіанти вишитих костюмів, спідниць та сорочок, які відповідають діловому стилю і доречно виглядають в офісах. Наречені все частіше висловлюють бажання йти під вінець у яскравих сукнях «в народному стилі» із вишитими маками та польовими квітами.

вишиванки для наречних

Політики, естрадні виконавці, актори та письменники відкрито демонструють свою любов до сучасних вишиванок, постійно з’являючись відповідно вдягненими під час інтерв’ю та на світських заходах. І з кожним днем список цих прикладів розширюється, і це чудова тенденція, адже таке розмаїття дає можливість обрати вишиванку собі до смаку, для будь-якого настрою та для будь-якої події.

вишиваночка

В інтернет магазині http://oleshchuk.com/ можна купити чи замовити сучасні вишиванки ручної роботи, вишиті сукні всіх фасонів, пояси, спідниці та інші вишиті вироби. Ексклюзивні вишиванки будуть милувати око різнобарвними та різностильовими орнаментами – від тендітних, вишитих біллю полтавських вишиванок до насичених, яскраво-кольорових речей із карпатським колоритом. Інтернет магазин вишиванок Oleshchuk пильно слідкує за якістю матеріалів та роботи і гарантує професійність та ексклюзивність, своєчасні строки виконання замовлень і чесні ціни. Заходьте, обирайте, замовляйте і радійте красивому та якісному вишитому вбранню!